Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistSTRAKONICE: Celostátně hledaný

11. května 2024

STRAKONICE: Celostátně hledaný

Celostátně hledaný muž skončil v cele. Strakoničtí policisté muže zadrželi těsně po činu. Celostátně hledaného muže zadrželi strakoničtí policisté. V úterý 7. května 2024 kolem 21 hodiny byla policejní hlídka přivolaná na adresu u sv. Markéty ve Strakonicích, kde měl u prodejny drogerie pachatel vysklít dvojitou skleněnou výplň uzamčených stupních dveří a uvnitř odcizit zamčenou pokladnu s finanční hotovostí. Když policisté přijeli na místo oznámení, pachatel se již na místě činu nenacházel. Hlídka od oznamovatelky na místě zjistila informace podstatné pro další činnost, přivolala policejního psovoda a zároveň kriminalistického technika. Po podezřelé osobě začali policisté pátrat. Netrvalo dlouho, když zahlédli muže, který odpovídal popisu.

Ilustrační foto Mapy Google

U muže si navíc všimli, že má v tašce pokladnu, která pocházela z místa činu. Podezřelého zadrželi a předvedli na obvodní oddělení. Dvaačtyřicetiletý muž z Ostravy byl v posledních třech letech odsouzen za majetkovou i násilnou trestnou činnost a procházel v databázi celostátně hledaných osob.

Na celostátně hledaného muže vydalo Okresní státní zastupitelství v Příbrami souhlas se zadržením. Ve Strakonicích mu policisté vedle krádeže vloupáním do drogerie připsali ještě krádež v supermarketu. Ve stejný den, 7. května asi hodinu před vloupáním, totiž odcizil v marketu v ulici Katovická alkoholické nápoje, uzeninu, sýr a další zboží, které si dal do papírové nákupní tašky a bez zaplacení prodejní prostor opustil přes vstupní turniket. Strakoničtí policisté 42letému muži z Ostravy sdělili podezření ze spáchání přečinu krádež a poškození cizí věci. Muže předali kolegům z Příbrami, kteří ho vyšetřují pro další trestnou činnost.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum