Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistŽĎÁRSKO: Nezvládla řízení

12. května 2024

ŽĎÁRSKO: Vírská přehrada - Nezvládla řízení

Řidička nezvládla řízení na hrázi Vírské přehrady. Policisté na integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali v pátek krátce před jedenáctou hodinou v noci oznámení o dopravní nehodě, která se stala na pozemní komunikaci III. třídy v katastru obce Karasín mezi obcemi Hluboké a Vír. Čtyřiadvacetiletá řidička jela s osobním automobilem značky VW Golf ve směru jízdy od obce Hluboké. V levotočivé zatáčce nepřizpůsobila rychlost jízdy svým schopnostem, s vozidlem začala intenzivně brzdit, když následkem toho dostala smyk, který nezvládla.

Narazila přední části svého vozidla do zadní části osobního automobilu značky Seat, který stál při pravém okraji vozovky. Následkem nárazu bylo vozidlo Seat odraženo do středu komunikace. Vozidlo VW po nárazu do vozidla Seat pokračovalo v jízdě vpřed a poté narazilo do kamenné opěrné zdi přiléhající k chodníku, který vede podél pravého okraje komunikace. Při dopravní nehodě došlo k lehkému zranění řidičky osobního vozidla, která byla z místa dopravní nehody letecky transportována do nemocnice v Brně.

Řidička nebyla vzhledem ke svému zdravotnímu stavu podrobit se dechové zkoušce na alkohol, proto bylo cestou operačního střediska nařízeno odborné lékařské vyšetření spojené s dvojitým odběrem krve ve zdravotnickém zařízení. V souvislosti s dopravní nehodou se lehce spolujezdkyně, která cestovala na sedadle vedle řidičky ve vozidle VW. Spolujezdkyně byla z místa dopravní nehody převezena vozidlem zdravotnické záchranné služby k ošetření do Nemocnice Nové Město na Moravě. Při nehodě vznikla škoda ve výši 100 000 korun. Další okolnosti této dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum