Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistČESKÉ BUDĚJOVICE: Cyklista alkoholem nešetřil.

15. května 2024

MĚSTSKÁ POLICIE ČESKÉ BUDĚJOVICE: Cyklista alkoholem nešetřil.

Po pádu na Husově třídě nadýchal přes 3 ‰ alkoholu.

Na pomoc zdravotnické záchranné službě vyráželi v neděli odpoledne českobudějovičtí strážníci. Zdravotníci zde totiž ošetřovali muže po pádu z jízdního kola. Když strážníci u šestašedesátiletého pacienta provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol, nestačili se divit. Přístroj ukázal výsledek přes 3 ‰ alkoholu. Případ si převzali přivolaní policisté.

V neděli 12. května ve tři hodiny odpoledne vyjížděla hlídka městské policie na žádost zdravotnické záchranné služby o zajištění jízdního kola po pádu cyklisty na Husově třídě. Muž ležel na vozovce a o plot se opíralo jeho jízdní kolo. Po prvotním ošetření zraněného muže u něj strážníci provedli orientační dechovou zkoušku na alkohol s alarmujícím výsledkem 3,04 ‰. Muži ještě před příjezdem záchranné služby pomohl náhodný svědek, který ho nalezl ležet s krvácejícím zraněním na vozovce. Zranění cyklisty si vyžádalo převoz do českobudějovické nemocnice. Zatímco strážníci převzali do úschovy jeho jízdní kolo, celý případ si na místě převzala k dalšímu šetření přivolaná hlídka Policie ČR.

Zdroj: Městská policie České Budějovice.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum