Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistČESKÉ BUDĚJOVICE: Ublížení na zdraví

1. února 2023

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Ublížení na zdraví

Ublížení na zdraví z nedbalosti. Řidič srazil vozíčkářku a pak z místa ujel.

Českobudějovičtí kriminalisté z oddělení obecné kriminality vyšetřují následky dopravní nehody mezi řidičem osobního vozidla a chodkyní, jedoucím na invalidním vozíku v krajském městě. V prvním lednovém týdnu před půl desátou dopoledne jel po Husově třídě řidič (roč. 1966) osobního vozidla tovární značky Opel X Lander, kdy pravděpodobně nerespektoval dopravní značení Přechod pro chodce a zároveň ženu (roč. 1993), jedoucí na invalidním vozíku.

Ta se v té době pochybovala po přechodu, kdy do ní řidič narazil. Žena na vozíku se svým pohybovým omezením vyrovnávala aktuální stav, aby se nepřevrátila a přitom si zranila již operované rameno.

Řidič se ani neobtěžoval, aby se přesvědčil, zda ženě nezpůsobil újmu na zdraví a po krátké slovní inzultaci z místa ujel.

Za své jednání si včera z rukou zmíněných kriminalistů převzal sdělení podezření ze spáchání přečinu Ublížení na zdraví z nedbalosti. Případ je realizován formou zkráceného přípravného řízení, proto řidič může pravděpodobně v polovině února očekávat trestní řízení před soudcem okresního soudu.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Ublížení na zdraví

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Ublížení na zdraví.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum