Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRACHATICKO - VIMPERSKO: Pil a havaroval

12. března 2023

PRACHATICKO - VIMPERSKO: Pil a havaroval

Horní Vltavice - Pil, havaroval a od nehody utekl. Řidiče, který způsobil nehodu na čerpací stanici, se podařilo hornovltavickým policistům záhy dopadnout, nyní již čelí trestnímu řízení (hlasová schránka 974 236 116). Dopravní policisté sdělili podezření 33letému cizinci z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky. Podezřelý usedl v sobotu před jedenáctou hodinou večerní za volant osobního vozidla Škoda Fabia, se kterým řídil po silnici I. třídy číslo 4 v katastru obce Horní Vltavice a následně nezvládl řízení na čerpací stanici v obci Houžná, kde s vozidlem narazil do víka od pozdzemního zásobníku paliva.

Po dopravní nehodě z místa dopravní nehody utekl a nehodu neoznámil. Hornovltavickým policistům se ho však podařilo v krátké době zadržet na pozemní komunikaci ve směru na obec Horní Vltavice. Při odborném měření mu policisté naměřili bezmála dvě promile alkoholu v dechu. Ke zranění osob nedošlo. Hmotná škoda na vozidle Škoda je předběžně vyčíslena na 15 000 korun a na víku palivového zásobníku vznikla škoda ve výši 10 000 korun. Další prověřování provádí dopravní policisté ve zkráceném přípravném řízení, proto se podezřelý bude muset ze svého jednání do dvou týdnů zodpovídat také před soudem.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum