Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehoda

12. března 2023

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehoda v městském provozu

Střet na frekventované křižovatce vyšetřují dopravní policisté. V pátek dopoledne přijali českobudějovičtí dopravní policisté oznámení o střetu dvou vozidel na českobudějovické křižovatce Mánesova x Novohradská. Před 11:00 hod. jel řidič motocyklu (mini vozidlo) tovární značky Aixam S8 po ulici Novohradská, ve směru od ulici Čechova, kdy při odbočování vlevo do ulice Mánesova pravděpodobně nedal přednost v jízdě protijedoucímu vozidlu tovární značky Škoda Octavia jedoucímu po ulici Novohradská, ve směru od ulice Průmyslová k ulici Čechova. Po střetu vozidel došlo k nárazu vozidla Aixam S8 do ocelového zábradlí, kdy se řidič lehce zranil a následně byl zdravotníky převezen k dalším ošetření do blízké nemocnice.

Stráži zákona provedli test na zjištění návykové látky v dechu přístrojem Dräger s negativními výsledky. Celková škoda byla vyčíslena na více jak 320 000 korun.

Provoz na velmi frekventované městské křižovatce byl omezen po dobu cca 90 minut.

Řidiči, dbejte zvýšené opatrnosti při odbočování a vjíždění do křižovatek!

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehoda

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehoda v městském provozu.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum