Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPACOVSKO: Nesvačily - Požár střechy

14. března 2023

AKTUALIZACE 14:30

Požár střechy rodinného domu za sebou zanechal škodu 2 miliony korun

V pondělí 13. března 2023 v 18.35 hod přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o požáru střechy rodinného domu v obci Nesvačily na Pelhřimovsku. Na místo události vyjely jednotky profesionálních hasičů ze stanic v Pacově a Pelhřimově společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Pacova, Obrataně, Nové Cerekve a Pošné.

 Vyhlášen byl druhý stupeň požárního poplachu. Hasiči na likvidaci požáru nasadili několik vodních proudů. Dostat plameny pod kontrolu se zasahujícím jednotkám podařilo před jedenáctou hodinou v noci. Úplná likvidace požáru proběhla o půl hodiny později. Při požáru se zranil jeden ze zasahujících hasičů a skončil v péči zdravotníků. Proč začalo hořet se stále zjišťuje.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina.


PACOVSKO: Nesvačily - Požár střechy

Včera, v pondělí 13. března 2023 v 18:35, vyjížděla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pacov a Pelhřimov, k požáru v obci Nesvačily na Pacovsku.

Místo události

V obci Nesvačily byl ohlášen požár střechy rodinného domu. Jednotky hasičů provedly lokalizaci a likvidaci požáru. Při požáru došlo ke zranění zasahujícího hasiče. Předběžná škoda způsobená požárem 2 000 000Kč. Uchráněné hodnoty budou součástí probíhajícího šetření. Příčina v šetření. Na místě hasiči z Pacova, Pelhřimova, Nové Cerekve, Pošné a Obrataně.

Zasahující technika na místě:

Stanice Pacov - cisternová automobilová stříkačka 30, elektrocentrála přenosná se spalovacím motorem a pila řetězová se spalovacím motorem.

Stanice Pelhřimov - cisternová automobilová stříkačka 30 a velitelský automobil.

Nová Cerekev - cisternová automobilová stříkačka 30 a účelový automobil do 3500 kg.

Pacov - cisternová automobilová stříkačka 30 a osobní automobil.

Pošná - přívěsná motorová stříkačka.

Obrataň - cisternová automobilová stříkačka 30.

ÚO Pelhřimov - vyšetřovací automobil.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina.

Další zprávy čtěte zde >>>

Velky-beranov-6-3

PACOVSKO: Nesvačily - Požár střechy

PACOVSKO: Nesvačily - Požár střechy.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum