Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistBENEŠOV: Dopravní nehoda

14. března 2023

BENEŠOV: Dopravní nehoda

Dopravní nehoda autobusu s osobním vozidlem uzavřela na několik hodin silnici I/3. Řidič osobního vozidla utrpěl středně těžká poranění.

V pátečních odpoledních hodinách, 10. března 2023 po 15. hodině, vyjížděli policisté společně s dalšími složkami IZS k dopravní nehodě osobního vozidla a autobusu na silnici I/3 u 15. km.

Dvaapadesátiletý řidič osobního vozidla Škoda uvedl, že se při jízdě u vyústění z ulice Máchova na silnici I/3 se zalekl nákladního vozidla a své řízení strhnul do protisměru. Tam se ale čelně střetl s protijedoucím vojenským autobusem, jehož řidič se ještě střetu snažil zabránit.

Po dopravní nehodě utrpěl řidič i jeho spolujezdkyně středně těžká poranění, se kterými byli převezeni do pražské nemocnice. V autobuse cestovalo 21 vojáků, nikdo z nich, včetně řidiče, neutrpěl zranění. Dechové zkoušky vyšly u obou řidičů s negativním výsledkem.

Komunikace byla z důvodů šetření dopravní nehody a odklízení jejich následků zcela uzavřena a to na dobu téměř 4 hodin.

Přesné okolnosti, příčiny a míra zavinění všech účastníků nehody jsou nyní předmětem šetření benešovských dopravních policistů.

Jedna policejní hlídka na místo nehody nedojela. Při jízdě na místo dopravní nehody záchranářskou uličkou do policistů naboural 58letý řidič. Oba policisté pak museli být ošetřeni v nemocnici.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje.

Další zprávy čtěte zde >>>

Velky-beranov-6-3

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum