Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistSTRAKONICE: Nepořádek ve městě

15. března 2023

MĚSTSKÁ POLICIE STRAKONICE: Nepořádek ve městě

Únorová hitparáda bordelu: Pořádkumilovným pláče srdce.

I za únor se podařilo „díky“ bordelářům sestavit hitparádu nepořádku ve městě. Celkem strážníci, včetně asistentů prevence kriminality, narazili na 60 komunikačních závad. Jednalo se o známé a zřejmě nevymýtitelné evergreeny. Nadměrné věci odložené u popelnic, odpad vyhozený v přírodě, u domů, v zákoutích, zlomené či přeražené dopravní značky, zlomená prkna u laviček.

Smutný byl třeba pohled na odpadky nalezené za čističkou odpadních vod. Někdo si udělal s odpadky výlet a dovezl je, až kam ho cesta pustila. Taková plechovka se rozkládá 400 let, PET lahev 450 let, igelitové sáčky či tašky 25 let… Budoucí archeologové se mají nač těšit.

Stejně nepochopitelné bylo objevení obývákového zátiší za Penny marketem. Tam někdo nainstaloval sedací soupravy. Pohodička pod širým nebem? Ekologům a pořádkumilovným pláče srdce, technické služby mají právo na vztek, protože tohle jsou úklidy nad rámec jejich naplánované práce.

V únoru zaměstnal hasiče také řidič, kterému na Velkém náměstí z auta vytekl olej. Buď si toho nevšiml, nebo prostě ujel.

Zdroj: Městská policie Strakonice.

Další zprávy čtěte zde alt31

STRAKONICE: Nepořádek ve městě

STRAKONICE: Nepořádek ve městě.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum