Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistZNOJMO: Pachatel byl dopaden

15. března 2023

ZNOJMO: Pachatel byl dopaden

Zveřejnění pomohlo objasnit loupež. Děkujeme veřejnosti za pomoc při pátrání po podezřelém z loupeže, která se stala na Valentýna ve Znojmě. Tehdy neznámý pachatel napadl taxikáře a sebral mu peněženku s veškerou hotovostí. Na základě zveřejněné výzvy policisté přijali několik klíčových poznatků, které je nakonec dovedly na správnou stopu. V úterý dopoledne si obvinění ze spáchání zločinu Loupež vyslechl teprve jednadvacetiletý mladík.

Ilustrační foto Mapy Google


15. února 2023

Na službu na letošní valentýnský večer hned tak nezapomene jeden ze znojemských taxikářů. Když odvezl klienta na požadovanou adresu (ulice Pod Sklepy) a sdělil mu částku za přepravu, místo peněz se mu dostalo několika úderů pěstí do hlavy. Fyzická agrese pak pokračovala, přičemž pachatel křičel na řidiče, ať mu vydá všechny peníze. Vzhledem k tomu, že se taxikáři nepodařilo vystoupit a chránil se před agresivními výpady, zvládnul pasažér odcizit černou peněženku s penězi a z místa utéct. Napadený muž naštěstí vyvázl pouze s oděrkami a několikatisícovou ztrátou. Během prověřování celého případu se znojemským kriminalistům podařilo zajistit záznam, na němž je muž, který by významným způsobem mohl přispět k objasnění případu. Vaše svědectví přijme jakákoliv služebna policie, poznatky můžete sdělit i cestou linky tísňového volání 158.

Děkujeme za spolupráci.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Další zprávy čtěte zde ▼▼▼▼

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum