Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistHUMPOLECKO - D1: Vykradené auto

10. dubna 2023

HUMPOLECKO - D1: Vykradené auto

Zloději vykradli věci ze zaparkovaného auta. Policisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina přijali v pátek 7. dubna kolem třetí hodiny v noci oznámení o krádeži věcí ze zaparkovaného osobního vozidla. Osobní vozidlo značky Ford, za kterým byl připojený přívěsný vozík, se zahraniční registrační značkou bylo zaparkované na dálniční odpočívce u dálnice D1 na 83. kilometru ve směru jízdy na Brno. Zatím nezjištěný pachatel z tohoto vozidla, které bylo neuzamčené, odcizil příruční tašku, která byla položena na zadních sedadlech vozidla.

Ilustrační foto Mapy Google

V tašce se nacházela peněženka s finanční hotovostí, mobilní telefon a dva fotoaparáty. Kromě toho zloděj z vozidla odcizil další peněženku, uvnitř které byly osobní doklady a platební karta. Odcizením věcí způsobil dosud nezjištěný pachatel celkovou hmotnou škodu ve výši téměř 82 000 korun. Případ krádeže zadokumentovali policisté z dálničního oddělení Velký Beranova a po pachateli i odcizených věcech pátrají. Poškození se v době, kdy ke krádeži došlo, nacházeli mimo vozidlo a odcizení věcí zjistili dodatečně až po zastavení na dálniční odpočívce na 111. kilometru ve směru jízdy na Brno.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum