Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistTŘEBÍČ: Dopravní nehoda

18. května 2023

TŘEBÍČ: Střet vozidel

Ve středu 17. května došlo v katastru obce Výčapy k dopravní nehodě. Před jednou hodinou odpoledne jela sedmadvacetiletá řidička vozidla VW Passat ve směru na Střítež a předjížděla před ní jedoucí automobil Škoda Roomster. V té době jel v protisměru řidič vozidla Audi a došlo ke střetu. Passat po střetu dále narazil do vozidla Škoda, které bylo odhozeno na svodidla a následně havarovalo v příkopu.

Místo události

Automobil VW Passat narazil ještě do vozidla Citroen Berlingo, poté sjel do příkopu, narazil do mostku a dále oplocení přilehlého pozemku. Při dopravní nehodě došlo ke zranění řidičky vozidla VW Passat. Zranění utrpěly také řidička automobilu Škoda a spolujedoucí. Zdravotnickou záchrannou službou byly převezeny do třebíčské nemocnice. Policisté místo nehody ohledali a zadokumentovali. Provedenými dechovými zkouškami u řidičů zúčastněných vozidel požití alkoholu vyloučili. Při dopravní nehodě vznikla předběžně vyčíslená škoda za 370 tisíc korun. Příčinu a okolnosti nehody policisté šetří.


HASIČI TŘEBÍČ: Dopravní nehoda

Včera, ve středu 17. května 2023 ve 12:37 po poledni, vyjížděla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Třebíč k dopravní nehodě u obce Výčapy na Třebíčsku.

Na silnici číslo II/360 došlo k dopravní nehodě 4 osobních automobilů. Nehoda si vyžádala tři zraněné osoby. Jednotka hasičů provedla protipožární opatření, technické zabezpečení místa události a likvidaci následků nehody.

Zasahující technika na místě: Stanice Třebíč - cisternová automobilová stříkačka 30.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum