Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehody

19. května 2023

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Dopravní nehody

Výzva svědkům dopravních nehod. Pokud jste nehodu viděli, volejte linku 158.

Policisté z dálničního oddělení Borek žádají případné svědky dopravní nehody o spolupráci. Dne 3. května okolo 09:45 hodiny v ulici Dobrovodská došlo před budovou SMS Elektro ke střetu dvou vozidel. Řidič automobilu značky VW Tiguan bílé barvy pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a nestačil zareagovat na pomaleji jedoucí vozidlo značky Škoda Octavia bílé barvy, které při předjíždění poškodil. Následně z místa odjel, aniž by událost řešil. Pokud jste nehodu viděli, volejte na telefon 974 221 255.

FOTO: Dasný

Ve čtvrtek 5. května v době od 09:15 do 10:05 hodiny se stala dopravní nehoda na parkovišti na Senovážném náměstí v Českých Budějovicích. Řidič pravděpodobně červeného vozidla poškodil zde zaparkované vozidlo značky BMW šedé barvy a odjel, aniž by nehodu řešil.

Další nehody řeší českobudějovičtí dopravní policisté, kteří rovněž žádají o spolupráci případné svědky. Dne 6. května krátce před 22:00 hodinou se stala dopravní nehoda na ulici Skuherského. Mezi ulicemi Nádražní a Lipenská neznámý pachatel poškodil zde zaparkovaná vozidla značky Hyundai Getz, Škoda Fabia a Mercedes a to na levých zrcátkách. Poté z místa nehody ujel.

FOTO: Skuherského

Dne 15. května krátce po půl desáté dopoledne se stala nehody na silnici č. I/20 mezi obcemi Dasný a Česňovice. Projížděl zde řidič ve vozidle značky Škoda Octavia černé barvy, kterého měl ohrozit dosud nezjištěný řidič v automobilu bílé barvy, pravděpodobně se jednalo o vozidlo značky VW UP nebo Škoda City Go s polepem. Tento řidič jel ve směru od obce Dasné, při předjíždění nákladního automobilu vyjel do protisměru a poškozený řidič musel rychle strhnout svůj vůz vpravo do protisměru, aby se vyhnul čelnímu střetu.

Pokud jste některou z těchto nehod viděli nebo jste byli jejími přímými účastníky a můžete policistům poskytnout důležité informace, volejte na telefonní číslo 974 226 588 nebo přímo na linku 158. Za spolupráci děkujeme.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum