Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistČESKÉ BUDĚJOVICE: Poškození majetku

7. června 2023

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Poškození majetku

Podezřelý z poškození cizího majetku musel odložit svůj odjezd vlakem.

Poškození majetku Českých drah v hale vlakového nádraží řešili českobudějovičtí strážníci v sobotu večer. Podařilo se jim ještě dostihnout podezřelého, který již seděl v odjíždějícím vlaku. Ten se však ke škodě neznal. Případem se proto bude dále zabývat příslušný správní orgán.

V sobotu 3. června v osm hodin večer vyjížděla hlídka městské policie na oznámení o poškození zdi v nově opravené hale vlakového nádraží. Na základě výpovědi svědkyně události se měl vandalského činu dopustit muž, který v současné chvíli již sedí ve vlaku a chystá se k odjezdu. Podezřelý muž i se svými společníky tento spoj zmeškal. Strážníci spolu se zaměstnanci bezpečnostní služby muže konfrontovali s poškozenými obklady v hale nádraží.

Ty měly přijít k úhoně v době, kdy si dotyčný „vypůjčil“ odstavený vozík na zavazadla a při jeho manipulaci několikrát narazil do dveří i do zdi. Devětatřicetiletý muž však vinu popíral. Škoda na majetku však byla předběžně vyčíslena na dva tisíce korun. Případem se bude dále zabývat příslušný správní orgán. Za přestupek proti majetku hrozí pachateli pokuta do 50 tisíc korun.

Zdroj: Městská policie České Budějovice

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum