Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistPŘÍBRAMSKO - DOBŘÍŠ: Nehoda na D4

8. června 2023

PŘÍBRAMSKO - DOBŘÍŠ: Nehoda na D4

Policie hledá jednoho z účastníků dopravní nehody na dálnici D4. K nehodě došlo 1. června v 9 hodin ráno.

Příbramští dopravní policisté žádají svědky, kteří by měli informace k dopravní nehodě, k níž došlo 1. června v 9:00 hodin na dálnici D4 ve směru na Strakonice, v katastru obce Dobříš. Mimo svědků dopravní nehody hledáme i řidiče osobního vozidla, který po nehodě z místa odjel. Podle oznamovatelky by se mohlo jednat o stříbrné osobní vozidlo Volkswagen Golf registrační značky začínající 5SB.

Ilustrační foto Mapy Google

Řidič tohoto vozidla se pravděpodobně nedržel ve zúžení pravého okraje komunikace a narazil do boku osobního vozidla Peugeot 206, které řídila 19letá řidička. Vlivem střetu s vozidlem, které poté z místa odjelo, nabourala řidička ještě do dopravního značení.

V souvislosti s touto dopravní nehodou se obracíme na případně svědky nehody nebo na samotného řidiče. V případě, že máte jakékoliv poznatky nebo informace k výše uvedené dopravní nehodě, ozvěte se prosím policistům na linku tísňového volání 158, anebo se obraťte přímo na příbramské dopravní policisty na čísle 974 879 259.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum