Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistČESKÉ BUDĚJOVICE: Žena v baru

8. června 2023

ČESKÉ BUDĚJOVICE: Žena v baru

Žena v baru hrubě nadávala hostům, pak se postavila proti strážníkům.

Plné ruce práce měli českobudějovičtí strážníci v úterý nad ránem s podnapilou ženou v jednom z barů v centru města. Obtěžování ostatních hostů a neuposlechnutí výzev strážníků pro ni skončilo nasazením služebních pout.

V úterý 6. června v jednu hodinu ráno vyjížděla hlídka městské policie na oznámení o ženě v baru v České ulici, která hrubými urážkami a pokřikováním obtěžuje ostatní hosty. Na výzvy zaměstnanců k opuštění podniku však nereagovala. Strážníci uvnitř nalezli jim známou osmačtyřicetiletou ženu.

Ilustrační foto Mapy Google

Jejich zákonné výzvy s výstrahou však nepadly na úrodnou půdu. Když se žena navíc za hrubých nadávek rozpřáhla proti jednomu ze zasahujících strážníků, skončila v poutech. Následně provedená orientační dechová zkouška na alkohol u ní ukázala výsledek přes 2,5 ‰ alkoholu. Strážníci vzhledem k plné kapacitě záchytné stanice na místo přivolali zdravotnickou záchrannou službu, jejíž lékař ženu podrobil lékařské prohlídce a rozhodl o jejím propuštění. Žena se po vystřízlivění bude zpovídat z přestupku neuposlechnutí výzvy úřední osoby při výkonu její pravomoci. Případem se bude dále zabývat příslušný správní orgán.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum