Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistHAVLÍČKOBRODSKO: Tragická nehoda

4. září 2023

HAVLÍČKOBRODSKO: Ranní tragická nehoda na D1

K tragické dopravní nehodě, došlo dnes před třetí hodinou ranní na dálnici D1 na 103. km ve směru jízdy na Brno.

Při prvotním šetření na místě policisté zjistili, že tragické události předcházela dopravní nehoda, kdy řidič – jednalo se o cizího státního příslušníka - projížděl s vozidlem VW Transportér v pravém jízdním pruhu a zřejmě se plně nevěnoval řízení. Ve vozidle kromě řidiče cestovala ještě jedna spolujezdkyně. Před ním v pravém jízdním pruhu projíždělo osobní vozidlo VW Polo, které řídil také cizí státní příslušník. I v tomto vozidle kromě řidiče cestovala jedna spolujezdkyně. Do jedoucího vozidla narazil a toto osobní vozidlo bylo nárazem odraženo do krajových svodidel a následně do pravého jízdního pruhu, kde skončilo na střeše. Řidič vozidla VW Transportér přejel na krajnici, kde zůstal stát.

Ilustrační foto

Poté se účastníci této dopravní nehody pohybovali po tělese dálnice. Projíždějící řidič s osobním vozidlem tyto osoby zřejmě přehlédl a jednu osobu srazil. Jednalo se o řidiče osobního vozidla VW Polo. Tento muž vážným zraněním podlehl. Na místě zasahovaly všechny složky IZS. Spolujedoucí z osobního vozidla VW Polo byla s lehkým zraněním převezena do zdravotnického zařízení. Další účastníci obou nehod byli jednorázově ošetření na místě nehody bez nutnosti jejich převozu do zdravotnického zařízení. V současné době je místo nehody stále průjezdné pouze levým jízdním pruhem a tvoří se kolona.

Věc tragické dopravní nehody si k dalšímu prověřování převzali kriminalisté z oddělení obecné kriminality SKPV Havlíčkův Brod.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Kraje Vysočina

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum