Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistCHOTĚBOŘ: Požár výrobní haly

23. března 2023

Požárem vznikla škoda pět milionů korun

Ve čtvrtek 23. března 2023 po páté hodině ráno vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Chotěboř společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Chotěboře a Ždírce nad Doubravou k ohlášenému požáru haly v obci Příjemky. 

Požár haly a technologie se zasahujícím jednotkám podařilo velmi rychle lokalizovat. Hasiči dále na místě provedli částečné rozebrání střechy, ochlazovali trámy a dohasili jednotlivá skrytá ohniska hoření.

Úplná likvidace požáru proběhla před osmou hodinou ráno.

Při požáru ani samotném zásahu se nikdo nezranil. Majetková škoda vzniklá požárem byla předběžně vyčíslena na pět milionů korun. Příčina vzniku požáru zůstává nadále v šetření.


CHOTĚBOŘ: Požár výrobní haly

Dnes, ve čtvrtek 23. března 2023 v 5:10 ráno, vyjížděla jednotka profesionálních hasičů ze stanice Chotěboř, k požáru výrobní haly v místní části Chotěboře - Příjemky.

Místo události

Ráno po páté hodině byl ohlášen požár výrobní haly a technologie. Jednotka hasičů provedla lokalizaci a likvidaci požáru. Předběžná škoda způsobená požárem: 7 milionů Kč. Příčina je v šetření.

Zasahující technika na místě: Stanice Chotěboř - cisternová automobilová stříkačka 30. Chotěboř - dopravní automobil a cisternová automobilová stříkačka 30. Sobíňov - cisternová automobilová stříkačka 30. Ždírec nad Doubravou - cisternová automobilová stříkačka 30. ÚO Havlíčkův Brod - vyšetřovací automobil. KŘ Jihlava - vyšetřovací automobil.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Kraje Vysočina.

Další zprávy čtěte zde ▼▼▼▼

CHOTĚBOŘ: Požár výrobní haly

CHOTĚBOŘ: Požár výrobní haly.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum