AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistJINDŘICHŮV HRADEC: Zadržen s 30 gramy pervitinu

11. října 2021

JINDŘICHŮV HRADEC: Zadržen s 30 gramy pervitinu

Kriminalisté dealera obvinili, čeká v cele na uvalení vazby.

Jindřichohradečtí kriminalisté ve spolupráci s kolegy z obvodního oddělení dne 6. října 2021 zadrželi podezřelého muže ( r.1977), který si přinejmenším od prosince 2020 do 6. října 2021 opatřil psychotropní látku pervitin (metamfetamin), v celkovém množství nejméně 400 gramů. Tuto drogu jednak prodal, případně jinak jinému patřil a to nejméně třiceti konkrétním osobám, zejména v okrese Jindřichův Hradec a Znojmo, ale i jinde.

Dále dne 6. října 2021 v čase okolo 13:25 hodin řídil v obci Mrákotín, okres Jihlava po pozemní komunikaci č. I/23 osobní motorové vozidlo Opel Astra, když byl při své jízdě zastaven a kontrolován hlídkou obvodního oddělení policie J. Hradec. Podezřelý řidič byl vyzván k provedení orientačního vyšetření ke zjištění, zda není ovlivněn OPL testerem DrugWipe 5 SP, které bez udání důvodu odmítl. Motorové vozidlo řídil i přesto, že mu byl čtyřmi rozhodnutími tří městských úřadů, naposledy pak městským úřadem J. Hradec, uložen trest zákazu řízení všech motorových vozidel do června 2022.

Ilustrační foto Mapy Google

V době zadržení podezřelého muže jindřichohradeckými policisty, měl zadržený muž ve svém vozidle, za účelem dalšího prodeje přechovávat nejméně 30 gramů pervitinu, v celkové hodnotě nejméně 60 000 korun, který policistům dobrovolně vydal.

Policejní komisař služby kriminální policie a vyšetřování J.Hradec dne 7. října vyhotovil usnesení o zahájení trestního stíhání podezřelého muže pro dva trestné činy „ nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy“ a „maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání“. Rovněž vyhotovil podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby. Zda bude vazba uvalena, na již obviněného muže, rozhodne dnešního dne příslušný soud.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum