AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRACHATICE: Prachatičtí kriminalisté odhalili pěstírnu

18. listopadu 2021

PRACHATICE: Prachatičtí kriminalisté odhalili pěstírnu

Obviněnému muži hrozí trest odnětí svobody až na deset let (hlasová schránka 974 236 116).

Prachatičtí kriminalisté zahájili usnesením trestní stíhání 51letého muže z Prachaticka jako obviněného z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Obviněný od přesně nezjištěné doby roku 2020 do listopadu 2021 provozoval v jednom stavení na Netolicku pěstírnu konopí setého.

Při domovní prohlídce kriminalisté následně zajistili nejméně 156 rostlin konopí o velikosti 10 cm až 120 cm. Konopí obviněný pěstoval za účelem výroby psychotropní látky marihuany s následnou distribucí. Z uvedeného množství rostlin by obviněný získal nejméně 5 569 gramů toxikomanicky využitelné sušiny marihuany a dále na stejném místě a v rodinném domě přechovával již usušenou marihuanu v prozatím přesně nezjištěném množství.

V případě prokázání viny hrozí obviněnému trest odnětí svobody až na deset let. Trestní stíhání dál provádí prachatičtí kriminalisté, kteří obviněného vyšetřují na svobodě.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

PRACHATICE: Prachatičtí kriminalisté odhalili pěstírnu

PRACHATICE: Prachatičtí kriminalisté odhalili pěstírnu.


 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum