AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistPRACHATICKO: Sníh potrápil řidiče

3. února 2022

PRACHATICKO - VIMPERSKO: Sníh potrápil řidiče

Policisté řešili dopravní nehody hlavně na Volarsku a Vimpersku (hlasová schránka 974 236 116).

Dopravní policisté vyjížděli v úterý po dvaadvacáté hodině k dopravní nehodě, ke které došlo na silnici II. třídy číslo 141, mimo uzavřenou část obce Volary, ve směru jízdy Blažejovice – Volary. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla VW Tiguan, který nepřizpůsobil rychlost jízdy na zasněžené komunikaci a při projetí levotočivé zatáčky dostal s vozidlem smyk, vyjel vpravo mimo komunikaci, kde se převrátil na střechu. Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Hmotná škoda na vozidle Tiguan je předběžně vyčíslena na 250 000 korun.

Dále dopravní policisté vyjížděli včera o půl desáté dopoledne k dopravní nehodě, ke které došlo na místní komunikaci, v uzavřené části obce Radhostice. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla VW Passat, který dostal na zasněžené komunikaci při průjezdu zatáčkou smyk, vyjel vlevo mimo komunikaci, kde se střetl s dopravní značkou a následně narazil do zaparkovaného osobního vozidlem Ford. Alkohol u řidiče vyloučila orientační dechová zkouška. Hmotná škoda na vozidle VW je předběžně vyčíslena na 20 000 korun, u vozidle Ford na 10 000 a na dopravní značce na 5 000 korun.

Obě dopravní nehody se naštěstí obešly bez zranění. Policisté přesto nabádají řidiče k větší opatrnosti, protože zasněžené a kluzké vozovky budou i v následujících dnech komplikovat řidičům na některých místech dopravu.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

PRACHATICKO - VIMPERSKO: Sníh potrápil řidiče

PRACHATICKO - VIMPERSKO: Sníh potrápil řidiče. Foto 1 a 2 - Radhostice. Foto 3 - Volary.


 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum