Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistHAVLÍČKOBRODSKO: Tragická nehoda

25. dubna 2023

HAVLÍČKOBRODSKO - HUMPOLECKO: Tragická nehoda

Dnes 25. dubna krátce po půl osmé hodině ráno přijali policisté na integrovaném operačním středisku oznámení o dopravní nehodě, ke které došlo na dálnici D1 v km 95 ve směru jízdy na Prahu. V místě došlo ke střetu autobusu s chodcem. Při dopravní nehodě utrpěl třiadvacetiletý sražený chodec těžká zranění, kterým na místě podlehl.

Ilustrační foto Mapy Google

Ke zranění jiných osob nedošlo. Policisté provedli u řidiče autobusu dechovou zkoušku s negativním výsledkem. Na místě zasahovali složky integrovaného záchranného systému. Policisté provedli šetření, místo nehody ohledali a zadokumentovali. Příčinu a veškeré okolnosti tragické dopravní nehody prověřují.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina, ilustrační foto Mapy Google.


Informaci o tragické dopravní nehodě na 95. km dálnice D1 ve směru na Prahu přijalo zdravotnické operační středisko ZZS KV 25. dubna krátce po půl osmé hodině ráno. V místě nehody došlo ke střetu autobusu s chodcem. I přes okamžitý zásah záchranářů letecké záchranné služby z Jihlavy pacientovi nebylo možné pomoci. Utrpěl těžká zranění neslučitelná se životem, kterým bezprostředně po nehodě podlehl. Přivolaný lékař tak mohl pouze konstatovat smrt.

Zdroj: Zdravotnická záchranná služba Kraje Vysočina.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum