AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistSTRAKONICE: Kabelka a peněženka

7. května 2022

STRAKONICE: Kabelka a peněženka

Krádež kabelky a neoprávněný výběr z bankomatu. Policisté děkují za spolupráci.

Strakoničtí policisté ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření dvěma osobám ze spáchání přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Podezřelý muž se ženou odcizili v polovině března na lavičce na autobusovém nádraží ve Strakonicích odloženou kabelku s mobilním telefonem, peněženkou, finanční hotovostí, osobními doklady, doklady od vozidla, kartou pojišťovny a platební kartou.

Ilustrační foto Mapy Google

Kabelku s věcmi si zde odložila paní, která poodešla k autobusu, aby doprovodila svoji příbuznou a rozloučila se s ní. Procházející dvojice využila příležitosti a kabelky se zmocnila. Poté odjela vlakem do Českých Budějovic, kde se v bankomatu pokusila z uvedené platební karty provést výběr finanční hotovosti. Transakce byla zamítnuta, protože majitelka hned provedla v bance blokaci karty a krádež kabelky oznámila Policii ČR.

Protože záznamy z kamer zachytily podezřelé osoby, obrátili jsme se na média a na širokou veřejnost o spolupráci. Díky poznatkům od občanů a mravenčí práci policistů se podařilo osoby ztotožnit a sdělit jim podezření. Policisté děkují za spolupráci.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum