AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistTŘEBOŇ: Fyzické napadení

5. května 2022

TŘEBOŇ: Ublížení na zdraví objasněno

Děkujeme všímavému spoluobčanovi.

Třeboňští policisté již znají totožnost dříve neznámého muže, který dne 13. ledna v Třeboni, na chodníku před vstupem do rychlého občerstvení, po předchozí slovní rozepři s obsluhou, měl tohoto muže fyzicky napadnout kopy, kdy poškozený upadl na zem. Zde jej měl agresor udeřit pěstí do oblasti hlavy a poté měl poškozeného kopat do horní části těla.

Svým jednáním měl podezřelý muž poškozenému způsobit zranění, které si vyžádalo následné ošetření na oddělení urgentního příjmu v nemocnici v J. Hradci. Tímto jednáním se měl podezřelý muž dopustit dvou trestných činů a to ublížení na zdraví a výtržnictví. Včerejšího dne 3. května si převzal sdělení podezření. Nyní je třeboňskými policisty trestně stíhán v režimu zkráceného přípravného řízení.

Třeboňští policisté děkují všímavému spoluobčanovi, který svým poznatkem významně pomohl v ustanovení podezřelého muže.


21. dubna 2022

PROSÍM SDÍLEJTE - TŘEBOŇ: Fyzické napadení

Poznáváte muže a ženu na fotografiích? Ozvěte se nám.

Policisté z obvodního oddělení Třeboň vyšetřují lednové napadení u stánku rychlého občerstvení Roj Kebab House. Dosud neznámý pachatel 13. ledna 2022 po 20:00 hod. měl při verbálním konfliktu fyzicky napadnout jiného muže, kdy mu způsobil lehkou újmu na zdraví, ale především k tomu došlo na místě veřejnosti přístupném.

Díky šetření uvedených strážců pořádku, se podařilo zajistit fotodokumentaci, kde je zaznamenán pohyb mladého muže a mladé ženy, kteří mohou být důležitými svědky popsaného incidentu.

Kdo uvedené osoby pozná, ať nás kontaktuje na obvodním oddělení Třeboň, Riegrova 1227, telefon 974 244 701 – 702, případně na lince tísňového volání 158. Děkujeme za vaši spolupráci.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

TŘEBOŇ: Fyzické napadení

TŘEBOŇ: Fyzické napadení.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum