AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistTŘEBOŇ: Dopravní soutěž

7. května 2022

TŘEBOŇ: Dopravní soutěž

Dopravní soutěž "Mladých cyklistů". Žáci z vítězných družstev postupují do krajského kola.

Ve čtvrtek 5. května se do Třeboně, na dětské dopravní hřiště, sjeli žáci základních škol z Třeboňska, aby změřili své síly v oblastním kole soutěže „Mladých cyklistů“. Žáci soutěžili ve čtyřech disciplínách. V písemných testech z dopravní problematiky, jízdě po dopravním hřišti, jízdě zručnosti a zásadách poskytnutí první pomoci. Vyhlašovatelem soutěže je Ministerstvo dopravy – BESIP, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy, Krajský úřad České Budějovice, Policejní prezidium ČR a Český červený kříž.

Spolupořadatelem oblastního kola je Dům dětí a mládeže pracoviště Třeboň, Městský úřad Třeboň - odbor dopravy, Autoškola Ille a v neposlední řadě Policie ČR, ÚO J.Hradec, dopravní inspektorát.

Na cyklisty na dopravním hřišti jako rozhodčí bděli dopravní policisté Územního odboru J.Hradec, pod vedením vedoucího DI npor. Bc. Ondřeje Nováka.

Cílem programu je přispívat ke zvýšení efektivity dopravní výchovy. Na problematiku dopravní výchovy se zaměřují také policejní preventisté, kteří žáky navštěvují během školního roku ve třídách v rámci preventivních besed. Soutěže a výukové programy mají přispět ke snižování dopravní nehodovosti u dětí i ke zvyšování dovedností a znalostí žáků v oblasti pravidel silničního provozu, zejména v oblasti cyklistiky.

Na prvních místech se umístila družstva:

v kategorii mladších družstev ZŠ Sokolská
v kategorii starších družstev - ZŠ Suchdol nad Lužnicí

Gratulujeme!

Dopravní policisté z územního odboru J.Hradec přejí žákům, jenž zvítězili v oblastním kole v Třeboni mnoho úspěchů v kole krajském, které se uskuteční v Táboře!

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

TŘEBOŇ: Dopravní soutěž

TŘEBOŇ: Dopravní soutěž.


 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum