AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistZNOJMO: 36. týden - Kontrola domu, odchycená kočka...

17. září 2021

ZNOJMO: 36. týden - Kontrola domu, odchycená kočka...

Dvou zjevně podnapilých mladých mužů si strážníci povšimli v sobotu po půlnoci. Hlídka prováděla kontrolní činnost na ulici 17. listopadu, když uviděla dvě osoby zjevně mladší 18 let, jak nezvládají svoje motorické schopnosti. Orientační dechová zkouška ukázala 0,71‰ (16) a 0,94‰ (17) alkoholu v dechu. Oba dva mladistvé si na služebně městské policie převzali jejich zákonní zástupci. Strážníci předali informace také sociálnímu odboru.

Strážníci o víkendu také vysvětlovali páru, že bez platných dokladů nemohou být vpuštěni do areálu Městské plovárny Louka a to dle platného aktuálního nařízení. Jelikož se zaměstnankyni nelíbil vyhrocený způsob jednání muže, přivolala si městskou policii. Muž i žena ale vysvětlení pochopili a z místa odešli.

Ilustrační foto Mapy Google

Strážníci také pomohli občanovi přesunout skútr z domu na vozovku na ulici Otokara Březiny, kterému ve výjezdu bránilo zaparkované vozidlo. V tomto případě se nejednalo o přestupkové jednání.

Po desáté hodině noční hlídka rovněž odchytávala zatoulanou kočku na ulici Příční. Dle oznamovatele se před domem kočka potulovala delší dobu. Odchycenou kočku strážníci odvezli do útulku v Načeraticích.

V žádosti od dispečinku PČR strážníci prověřovali ležícího muže na ulici Rudoleckého. Hlídka šestačtyřicetiletého muže probudila. Muž byl bez zranění a směřoval na nádraží k odjezdu do svého bydliště.

Oznamovatelka, jež u své nemovitosti našla rozbité okno a přitom hlavní dveře měla zajištěné bezpečnostním řetízkem zevnitř, měla obavu, zda se v domě někdo nenachází. Strážníky poprosila o kontrolu domu. Hlídka vše pečlivě zkontrolovala, uvnitř nikdo nebyl.

Zdroj: Městská policie Znojmo.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum