AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistZNOJMO: Práče - Tragická nehoda

12. března 2022

Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje.

ZNOJMO: Práče - Tragická nehoda

Zásah hasičů u nehody s tragickými následky.

Včera dopoledne hasiči vyslali jednotky k nehodě na silnici I/53. Jeden člověk na místě zemřel.

Dvě profesionální hasičské jednotky včera po 10. hodině vyslali k nehodě na hlavním tahu na Znojmo. Poblíž obce Práče se střetl nákladní a osobní vůz. Řidič osobního vozidla na místě svým zraněním podlehl. Hasiči jej z vozidla nemuseli vyprošťovat. Řidič nákladního auta, které skončilo mimo vozovku, vyvázl bez zranění.

Hasiči zajistili místo nehody proti požáru. Silnice musela být uzavřena a provoz byl sveden na objízdnou trasu. Po vyšetření nehody zajistila úklid vozovky Správa a údržba silnic. Hasiči na místě zasahovali od 10.31 do 11.46 hodin.


12. března 2022

Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje.

ZNOJEMSKO: Řidiči již nebylo pomoci.

Střet dvou automobilů byl fatální. Krátce před jedenáctou hodinou došlo na silnici I/53 poblíž obce Práče k tragické dopravní nehodě. Podle prvotních informací měl řidič osobního vozidla z neznámých příčin vjet do protisměru, kde se čelně střetl s protijedoucím nákladním automobilem. Bilance nehody je tristní. Šofér škodovky totiž na místě svým zraněním podlehl. Po dobu vyšetřování a odklízení následků dopravní nehody byla komunikace až do čtrnácté hodiny zcela uzavřena. Provoz byl veden po okolních trasách, komplikace v dopravě ale téměř nevznikaly. Přesnou příčinu vzniku dopravní nehody budou nyní zjišťovat znojemští dopravní policisté.

ZNOJMO: Práče - Tragická nehoda

ZNOJMO: Práče - Tragická nehoda. 6 fotografií hasičů. 4 fotografie Policie ČR.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum