AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistZNOJMO: Sebevražda a Podnapilý

7. října 2021

ZNOJMO: Myšlenky na sebevraždu a Podnapilý mladiství

V pátek odpoledne při pochůzkové činnosti horní části Městského parku se ke strážníkovi připojil mladý muž a svěřil se mu se svými psychickými problémy.

Sám požádal o jeho pomoc, aby nespáchal sebevraždu. Strážník třicetiletého muže přivedl na služebnu Městské policie Znojmo na ulici Jana Palacha. Muž byl pod vlivem alkoholu a navíc přiznal léčbu na psychiatrii. Strážníci přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která si muže převezla k ošetření do Nemocnice Znojmo.

Ilustrační foto Mapy Google

Podnapilý šestnáctiletý se pohyboval na Horním náměstí

Velitel stálé služby přijal v pátek po osmnácté hodině telefonické oznámení na mladého muže, který byl od krve a zvracel. Motohlídka dojela na Horní náměstí a za pomocí oznamovatelky jej strážníci našli sedět na lavičce. Muž chtěl při spatření hlídky z místa odejít. Byl zcela zjevně pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky, měl oděrky v obličeji a byl pomočený. Orientační dechová zkouška prokázala pozitivní výsledek a to 1,59 ‰ alkoholu v dechu. Šestnáctiletý muž se přiznal, že oděrky si způsobil pádem. A alkohol pil kvůli přítelkyni. Opilému mladíkovi strážníci zavolali záchranku, která si ho převezla do nemocnice k ošetření. Strážníci pak o celém incidentu informovali matku mladíka a informace následně poslali na sociální odbor.

Zdroj: Městská policie Znojmo.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum