AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistZNOJMO: Městská policie - 3 případy

8. října 2021

ZNOJMO:

Kamera zahlédla muže ležet na chodníku

V pátek před půlnocí obsluha městského kamerového dohlížecího systému uviděla před provozovnou LaRutyka ležet na chodníku osobu. U osoby klečel muž a snažil se mu pomoct. Motohlídka vyrazila ihned na ulici 17. listopadu k muži, který ležel v bezvědomí. Strážníci přivolali záchranku a muž mezitím začal přicházet k vědomí. Nic si ovšem nepamatoval. Ze zpětného kamerového záznamu strážníci zjistili, že třiadvacetiletý muž byl napaden jiným mužem. Po tomto napadení zůstal ležet na zemi. Přivolaná Policie ČR si případ převzala k dořešení. Strážníci setrvali na místě v součinnosti s PČR. Zdravotnická záchranná služba dojela na místo a zraněného si vzala k ošetření. Tou dobou strážník spatřil před podnikem muže odpovídajícího popisu podezřelé osoby, tedy útočníka. Informace byla předána hlídce Policie ČR a ta ihned třicetiletého muže ztotožnila.

Ilustrační foto Mapy Google

Napadená žena dostala záchvat

Motohlídka vyrazila o půl jedné v noci na ulici Dolní Česká, kde mělo dojít podle telefonického oznámení k potyčce. Oznamovatelka hlídce hned na místě uvedla, že její kamarádku a kamaráda napadly dvě osoby, které i označila. Podezřelí strážníkům prokázali svoji totožnost. Napadená žena dostala epileptický záchvat, hlídka poskytla ženě první pomoc a ihned na místo přivolala zdravotnickou záchrannou službu. Strážníci také zjistili svědky celé události. Pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví se dostavila Policie ČR a případ si převzala k dořešení.

Strážníci pomohli ženě vstát

Městská policie přijala z nemocnice telefonickou žádost na pomoc seniorce, která upadla ve svém bytě a nemohla se postavit na nohy. Motohlídka vyjela do domu s pečovatelskou službou na ulici Vančurova. Strážníci na chodbě před dveřmi bytu slyšeli nářek ženy, jak upadla a nemůže vstát. Strážníci přivolali na místo hasiče k otevření bytu. Dvaašedesátiletá žena ležela na zemi a stěžovala si na bolest nohy. Strážníci ženě přivolali zdravotnickou záchrannou službu, která ji převezla do nemocnice k ošetření.

Zdroj: Městská policie Znojmo.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum