AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistZNOJMO: Kamion naboural zaparkovaná auta

22. listopadu 2021

ZNOJMO: Naboural čtrnáct zaparkovaných aut

Ze silnice sjel na parkoviště. Znojemské policisty ve čtvrtek v podvečer zaměstnala dopravní nehoda, po které zůstalo poškozených čtrnáct osobních aut a elektrický rozvaděč před křižovatkou.

Řidič kamionu s návěsem z dosud nezjištěných příčin sjel ze silnice na parkoviště, kde jej zastavila až zaparkovaná auta. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Dechová zkouška u osmačtyřicetiletého šoféra byla pozitivní, způsobená škoda na poškozených vozidlech je přibližně půl milionu korun. Příčiny nehody policisté zjišťují.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje.


19. listopadu 2021

ZNOJMO: Kamion naboural zaparkovaná auta

K neobvyklé nehodě nákladního vozu vyjeli ve čtvrtek večer hasiči ve Znojmě. Obešla se bez zranění.

Ve 20.20 hod. vyjeli hasiči ze stanice Znojmo k dopravní nehodě na ul. Dukelských bojovníků. Podle oznamovatele tam kamion naboural zaparkovaná auta.

Po příjezdu bylo zřejmé, že nákladní vůz s návěsem vyjel z komunikace na přilehlé parkoviště. Celkem naboural asi 13 zaparkovaných osobních aut. Událost se obešla bez zranění.

Hasiči zajistili místo proti požáru a přivolali k nehodě energetiky kvůli poškozenému elektrickému rozvaděči. Po zadokumentování nehody Policií ČR uklidili hasiči vozovku a zásah ukončili přibližně 30 minut po půlnoci.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Jihomoravského kraje.

ZNOJMO: Kamion naboural zaparkovaná auta

ZNOJMO: Kamion naboural zaparkovaná auta.


 
 
 
 
 
 

ZNOJMO: Kamion

ZNOJMO: Kamion naboural zaparkovaná auta.


 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum