Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistPRACHATICE: Ulice Česká - Opilý řidič

1. května 2024

PRACHATICE: Ulice Česká - Opilý řidič

Opilého řidiče museli zajistit policisté. Nejprve naboural šest zaparkovaných vozidel a poté na čerpací stanici rozlil po zemi benzín (hlasová schránka 974 236 116).

Dopravní policisté zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, ze kterého je podezřelý 38letý cizinec. Ten v sobotu v brzkých ranní hodinách nezvládl řízení osobního vozidla BMW, se kterým v ulici Česká v Prachaticích narazil do zaparkovaného osobního vozidla Hyundai, odkud dál pokračoval do ulice náměstí Přátelství, kde svojí nezodpovědnou jízdou způsobil škodu na dalších pěti zaparkovaných vozidlech.

Dopravní nehodu řidič neoznámil a z místa pěšky přešel do ulice Nebahovská, kde ještě stačil na čerpací stanici rozlít z tankovací pistole na zem zhruba dva litry benzínu, přičemž tvrdil, že by se nejraději zapálil. Na místě byl již muž zajištěn prachatickými policisty. Ti mu orientační dechovou zkouškou naměřili bezmála dvě promile alkoholu v dechu. Na poškozených vozidlech způsobil škodu za nejméně 300 000 korun a za odčerpaný benzín také nezaplatil. Případem se dál zabývají dopravní i pořádkoví policisté.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

PRACHATICE: Ulice Česká - Opilý řidič

PRACHATICE: Ulice Česká - Opilý řidič.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum