Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistTÁBOR: Řídím, piju nealko pivo

11. května 2024

TÁBOR: Řídím, piju nealko pivo

Žádný ze zastavených řidičů nebyl pod vlivem alkoholu. Do celorepublikové dopravně preventivní akce "Řídím, piju nealko pivo" se dne 2. května 2024 mezi polednem a jednou hodinou odpolední zapojili i dopravní policisté z územního odboru Tábor společně s policejní preventistkou a tiskovou mluvčí por. Bc. Lenkou Pokornou a krajský koordinátor BESIP Václav Kovář. Policisté kontrolovali řidiče v Soběslavské ulici v Táboře.

Akce "Řídím, piju nealko pivo" upozorňuje na dodržování zákazu požívání alkoholických nápojů za volantem, ale i za řídítky motocyklů, kol a koloběžek. Na projektu spolupracují Policie ČR, BESIP a Český svaz pivovarů a sladoven. Cílem je přispět ke zvýšení bezpečnosti silničního provozu a co nejvíce snížit riziko dopravních nehod zapříčiněných osobami pod vlivem alkoholu nebo omamných psychotropních látek.

Každý řidič, který byl zkontrolován a nebyl pod vlivem alkoholu ani omamných psychotropních látek a současně nebyl řešen za žádný dopravní přestupek, byl odměněn nealkoholickým pivem a jednorázovým alkoholtestrem.

Při kontrole policisté zjistili jeden přestupek a to nepřipoutání se při jízdě bezpečnostními pásy. Ostatní řidiči měli svá vozidla i doklady v pořádku. Nikdo neřídil pod vlivem alkoholu.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

TÁBOR: Řídím, piju nealko pivo

TÁBOR: Řídím, piju nealko pivo.


 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum