Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistKUTNOHORSKO: Objasněná vloupání

14. března 2023

KUTNOHORSKO: Objasněná vloupání

Kriminalisté objasnili 3 případy vloupání do rekreačních chat. Chatařům vznikla škoda téměř 50 tisíc korun. Kutnohorští kriminalisté objasnili 3 případy vloupání do rekreačních objektů a obvinili 51letého muže z Příbrami.

Ke všem vloupáním a krádežím došlo v měsíci únoru, od 18. do 28., v obci Zbraslavice. V první chatě měl obviněný muž vypáčit dveře a okenici a násilím vniknout do vnitřních prostor chaty, kde odcizil alkohol a cigarety, nic jiného ho pravděpodobně nezaujalo. Zejména na poškození způsobil 46leté majitelce škodu ve výši 11 tisíc Kč.

Ilustrační foto Mapy Google

V další chatě se už škoda na poškození a odcizených věcech vystoupala na částku 32 tisíc Kč. I tady násilím vniknul do chaty a odcizil alkohol, motorovou pilu, brusku, vrtačku a notebook ku škodě 35leté ženy.

Ve třetí chatě vypáčil vchodové dveře a uvnitř rozbil poplašné zařízení, a i tady odcizil alkohol a způsobil škodu ve výši 5 tisíc Kč.

Kriminalisté z Kutné Hory 51letého muže dopadli a ten se k trestné činnosti doznal, následně policisté zahájili jeho trestní stíhání pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže, porušování domovní svobody a poškození cizí věci. Za výše uvedené skutky hrozí muži až 2letý pobyt za mřížemi.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Další zprávy čtěte zde >>>

Velky-beranov-6-3

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum