Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistSTRAKONICE: Nepořádek ve městě

20. května 2023

STRAKONICE: Nepořádek ve městě

Zátiší s rendlíkem, pračka se vzkazem a kočičí hlavy jako puzzle.

Někteří si v nepořádku vyloženě libují. Opět tu máme hitparádu bordelu, tentokrát za duben. Strážníci v terénu objevili 53 komunikačních závad, ať už šlo o odhozené odpadky, smetiště či vyvrácené dopravní značky. Novinkou tentokrát byly rozebrané kočičí hlavy v silnici v Tovární ulici a na křižovatce u nádraží. Asi si je někdo spletl s populární skládačkou puzzle a pak na složení neměl nervy.

Kuriozitou byla také na Sídlišti 1. máje vyhozená automatická pračka s ručně psaným vzkazem, že je funkční. Za psím útulkem si pravděpodobně bezdomovec vyrobil provizorní pokojíček, vybavený dokonce rendlíkem, U Blatenského mostu se našel další bivak, v němž si jeho obyvatel zřídil věšák ze stromu a postýlku s efektní tapetou čerstvě vyrašeného travního porostu. Není nad to se z otomanu skoulet do zeleně.

Zdroj: Městská policie Strakonice.

STRAKONICE: Nepořádek ve městě

STRAKONICE: Nepořádek ve městě. Fotogalerie: 1. Blatenská u prodejny. 2. Kostky křižovatka u nádražní. 3. Kostky Tovární. 4. Pračka Máj. 5. Náhon za Palackého náměstí. 6. Písecká skruž. 7. Šmidingerova. 8. Svah Mlýnská. 9. U Blatenského mostu. 10. Hajská. 11. U Ráje. 12. Billa - značka. 13. a 14. Za útulkem.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum