Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistJINDŘICHŮV HRADEC: Čin, který zachránil život

31. května 2023

JINDŘICHŮV HRADEC - TŘEBOŇSKO: Čin, který zachránil život

Předání pamětní mince Krajského ředitele policie Jihočeského kraje.

V pátek 19. května 2023 v prostorách budovy Územního odboru policie Jindřichův Hradec ocenil ředitel Územního odboru plk. Mgr. Zdeněk Melichar pamětní mincí Krajského ředitele policie Jihočeského kraje pana Jana Milaberského a pana Michala Kubo. Tito významným způsobem pomohli při záchraně života při dopravní nehodě.

Dne 27. března 2023 došlo v okrese Jindřichův Hradec na pozemní komunikaci mezi Lomnicí nad Lužnicí a Dolními Slověnicemi k dopravní nehodě, při které vyjelo osobní vozidlo Mazda mimo silnici, převrátilo se a skončilo na střeše v rybníce. K místu dopravní nehody přijel pan Milaberský a poté pan Kubo, kteří společnými silami přitáhli vozidlo ke břehu a vyprostili z něj sedmdesátiletou řidičku.

Vedení policie tak alespoň touto cestou chtělo poděkovat a ocenit oba výše jmenované muže a vyslovit jim úctu a respekt za to, jak se v této situaci zachovali a neváhali pomoci ženě, která to v tu chvíli potřebovala.

Předání se zúčastnila i zachráněná žena, která svým zachráncům poděkovala krásnými slovy.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

JINDŘICHŮV HRADEC: Čin, který zachránil život

JINDŘICHŮV HRADEC: Čin, který zachránil život.


 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum