Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistTÁBORSKO: Havárie cyklisty

6. června 2023

TÁBORSKO: Havárie cyklisty

Nová ves u Chýnova - Výzva svědkům nehody. Pomozte objasnit havárii cyklisty.

Policisté z Dopravního inspektorátu PČR v Táboře se obrací na média a širokou veřejnost s prosbou o pomoc při objasnění průběhu havárie cyklisty.

K události mělo dojít dne 3. června 2023 v době kolem půl druhé odpoledne na silnici III. třídy číslo 0199 v katastru obce Nová Ves u Chýnova. Cyklista, jedoucí na jízdním kole značky Trek Supercaliber, se pohyboval v rámci cyklistického závodu Prodoli MTB Marathon Chýnov ve směru jízdy od obce Dobronice u Chýnova ke křižovatce se silnicí číslo I/19, kde byl oznamovatelem nalezen v bezvědomí v pravém silničním příkopu. Cyklista byl následně letecky transportován do českobudějovické nemocnice.

Žádáme případné svědky uvedené havárie, nebo svědky, kteří viděli pohybovat se cyklistu po uvedené trase, aby informace, které by přispěly k objasnění události, předali policistům na jejich služebně v Soběslavské ulici číslo 2763 v Táboře, případně prostřednictvím telefonního čísla 974 238 250 či linky158.

Současně žádáme řidiče, kteří místem v tento čas projížděli a měli ve vozidle palubní kameru, aby poskytli policistům záznam.

Za případnou pomoc děkujeme.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

TÁBORSKO: Havárie cyklisty

TÁBORSKO: Havárie cyklisty.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum