Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistKLADENSKO: Další tragická nehoda

7. června 2023

KLADENSKO: Další tragická nehoda

Další tragická nehoda osobního vozidla s nákladním. Čelní střet si vyžádal jeden lidský život.

Neuplynulo pomalu ani čtyřiadvacet hodin a policisté s hasiči a záchranáři vyjížděli opět k další tragické nehodě na Kladensku, při které zemřel jeden z řidičů.

Včera, v půl čtvrté odpoledne, jsme přijali oznámení o čelním střetu osobního automobilu s nákladním vozidlem, k němuž došlo na 34. km silnice I. třídy č. 16 v katastru obce Velvary.

Podle prvotního šetření na místě došlo k dopravní nehodě pravděpodobně tak, že řidič osobního auta BMW jel ve směru od Velvar na Mělník, kde při projíždění levotočivou zatáčkou, z dosud nezjištěných důvodů, přejel do protisměru a čelně narazil do protijedoucího tahače nákladní soupravy. Po nárazu bylo osobní vozidlo odhozeno na svodidla.

Řidič osobního vozidla utrpěl natolik vážná zranění, kterým na místě podlehl. Šofér nákladního vozu vyvázl bez zranění.

Dalším šetřením pak policisté zjistili, že řidič osobního auta měl platný zákaz řízení motorových vozidel.

Kriminalisté si celou věc převzali, přičemž u zemřelého nařídili soudní pitvu a budou zjišťovat okolnosti a příčiny této tragické nehody.

Komunikace byla od půl čtvrté po dobu šetření, dokumentace, odklízení následků nehody a odtahu havarovaných vozidel obousměrně uzavřena. Provoz byl plně obnoven po půl sedmé večer.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje.

KLADENSKO: Další tragická nehoda

KLADENSKO: Další tragická nehoda.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum