Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistVIMPERK: Pila, řídila a havarovala

2. listopadu 2023

VIMPERK: Pila, řídila a havarovala

Řidička při dopravní nehodě způsobila škodu na třech zaparkovaných vozidlech (hlasová schránka 974 236 116).

Dopravní policisté vjížděli v úterý před půl desátou večer k dopravní nehodě, ke které došlo v uzavřené části obce Vimperk. Ze zavinění dopravní nehody je důvodně podezřelá řidička osobního vozidla Ford Mondeo, která se nechovala ohleduplně a ukázněně, aby svým jednáním neohrozila život, zdraví nebo majetek jiných osob, následkem čehož s vozidlem havarovala.

Při dopravní nehodě způsobila škodu na třech zaparkovaných vozidlech, Renault Megane, Citroen Berlingo a VW Golf, do kterých narazila. Orientační dechovou zkouškou jí policisté naměřili dvě promile alkoholu v dechu. Lustrací řidičky navíc zjistili, že není držitelkou žádného řidičské oprávnění. Při dopravní nehodě naštěstí nedošlo ke zranění osob. Hmotná škoda na vozidle Ford Mondeo je předběžně vyčíslena na 20 000 korun, na vozidle Renault Megane na 35 000 korun, na vozidle Citroen Berlingo na 20 000 korun a na vozidle VW Golf na zhruba 10 000 korun. Podezřelá nyní čelí trestnímu řízení ve věci přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihočeského kraje.

VIMPERK: Pila, řídila a havarovala

VIMPERK: Pila, řídila a havarovala.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum