Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistKLADENSKO: Další dopravní nehoda

17. listopadu 2023

KLADENSKO: Další dopravní nehoda

Ve středu 15. listtopadu 2023 - Další dopravní nehoda na dálnici D6, tentokrát ve směru na Karlovy Vary. Na místo pro zraněnou osobu byl povolán také vrtulník.

Neuplynulo moc času a policisté společně se záchranáři a hasiči byli opět povoláni na dálnici D6, kde došlo na 11. km ve směru na Karlovy Vary k dopravní nehodě 2 osobních vozidel. Dálnice na Karlovy Vary byla zavřena.

Ke střetu dvou osobních vozidel došlo krátce po 13. hodině, pravděpodobně vlivem přejíždění z levého do pravého jízdního pruhu. Po jejich vzájemném střetu následoval ještě náraz do svodidel. Nicméně přesná příčina a míra zavinění zúčastněných osob je předmětem dalšího šetření kladenských dopravních policistů.

V souvislosti s touto dopravní nehodou jsme přijali ještě oznámení o dvou poškozených vozidlech jedoucích v opačném směru, tedy od Karlových Varů na Prahu, na která odlétly kusy havarovaných aut. Ke střetu těchto vozidel nedošlo.

Jedna osoba byla vrtulníkem transportována do jedné z pražských nemocnic a dva lidé převezeni pozemní cestou do kladenské nemocnice.

Dálnice ve směru na Karlovy Vary byla po celou dobu uzavřena. Provoz byl mohl být obnoven bez jakýchkoliv omezení okolo 16. hodiny.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje.

KLADENSKO: Další dopravní nehoda

KLADENSKO: Další dopravní nehoda.


 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum