Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistBENEŠOVSKO: Pro muže přišla zásahová jednotka

16. ledna 2024

BENEŠOVSKO: Pro muže přišla zásahová jednotka

Pro muže si kriminalisté přišli se zásahovou jednotkou. Takovou návštěvu zřejmě nečekal.

Kriminalisté z Benešova na začátku tohoto roku obvinili 39letého muže z Benešovska z pokračujícího zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což mu nyní hrozí až 10letý trest odnětí svobody, a to i proto, že byl za obdobnou trestnou činnost v posledních 3 letech pravomocně odsouzen.

Devětatřicetiletý muž měl podle kriminalistů od poloviny roku 2023 až do 2. ledna 2024, tedy do doby zadržení, vyrábět pervitin v místě svého bydliště v jedné z vesnic na Benešovsku. Při posledním varu drogy ho ale čekala, pro něj velmi nemilá, návštěva. Přímo po uvaření drogy si pro něj přišli kriminalisté, a to s kolegy ze zásahové jednotky. Při tomto posledním varu vyrobil 50 gramů látky metamfetamin. Policisté následně při domovní prohlídce nalezli léky, které k výrobě drogy používal, dále nalezli kompletní varnu a marihuanu, kterou si pro vlastní potřebu pěstoval. Muž za období půl roku realizoval nejméně 12 varů metamfetaminu. Drogu následně prodával svým klientům a sám jí i užíval.

Takto jednal, i přesto, že byl za stejnou trestnou činnost v posledních třech letech pravomocně odsouzen. Uložené podmínky si ale asi dostatečně nevážil a v trestné činnosti pokračoval dál.

Kriminalisté z benešovského toxi týmu si muže převezli na policejní služebnu k dalším úkonům a hned následující den ho obvinili. V případě, že i soud uzná muže vinným, hrozí mu až 10 let ve vězení.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Středočeského kraje.

BENEŠOVSKO: Pro muže přišla zásahová jednotka

BENEŠOVSKO: Pro muže přišla zásahová jednotka.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum