Hledat

Fotogalerie

Nejnovější fotka

fotogalerie

Menu
Místo pro vaši reklamu

AKTUÁLNĚ:

Krimi TV

TOPlistBENEŠOV: Požár nákladního automobilu

27. ledna 2024

HASIČI BENEŠOV: Požár nákladního automobilu

Včera, v pátek 26. ledna 2024 ve 14:51 odpoledne, byl na dálnici D1, na 25. km směr Praha, ohlášen požár nákladního automobilu.

Krátce před třetí hodinou odpoledne přijala tísňová linka středočeských hasičů informaci o požáru nákladního automobilu v odstavném pruhu dálnice D1 na kilometru 25,5 ve směru z Brna do Prahy, to znamená kousek za Hvězdonicemi poblíž obce Poddubí. Požár zachvátil kabinu, ze které se rozšířil i na návěs. Na místě zasahovaly profesionální jednotky ze stanic Benešov a Říčany a jednotky sboru dobrovolných hasičů obcí Vranov a Senohraby.

Kromě vlastního požáru museli hasiči zlikvidovat i únik nafty. Provoz na dálnici byl po dobu hasebních prací uzavřen v obou směrech, neboť hrozilo nebezpečí exploze palivových nádrží. Po lokalizaci v 15.19 h byla obnovena doprava ve směru do Brna. Asi 250 litrů nafty pak hasiči přečerpali do náhradních sudů. Přesně v šest večer byla operačnímu středisku ohlášena likvidace požáru, který podle vyšetřovatele napáchal škodu za jeden a půl milionu korun. Příčinou vzniku požáru byla s největší pravděpodobností technická závada na přední nápravě tahače.

Zdroj: Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje.

BENEŠOV: Požár nákladního automobilu

BENEŠOV: Požár nákladního automobilu.


 
 
 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum