AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlistDomů

Krimi zpravodaj pro Pelhřimov a široké okolí. Tiskové zprávy a informace Policie České republiky. Územní odbor Pelhřimov. Obvodní oddělení Humpolec, Kamenice nad Lipou, Pacov, Pelhřimov a Počátky.

Články jsou rozdělené do rubrik:

Novinky:

 • Pelhřimov - Opilá žena budila pohoršení

  24.9.2018

  Silně opilá žena střízlivěla uplynulý víkend na protialkoholní záchytné stanici v Jihlavě. Policisté z obvodního oddělení v Pelhřimově zasahovali v pátek 21. září kolem půl sedmé večer v restauračním zařízení v Pelhřimově.

 • Pelhřimov - Muž skončil na záchytce

  23.9.2018

  V pátek 21. září okolo půl sedmé večer v ulici Pod Náspem muž bez obuvi pod vlivem alkoholu obtěžoval hosty na terase restauračního zařízení. Dechová zkouška vykazovala téměř 3,8 promile.

 • Kramolín - Vloupání do chaty

  21.9.2018

  Policisté z obvodního oddělení Pacov pátrají po neznámém pachateli, který se v době od 13. do 20. září vloupal do rekreační chaty v katastrálním území obce Kramolín na Pelhřimovsku. Pachatel se do prostor samotné chaty dostal vylomením okenice.

   

 • Pelhřimov: Požárnická - Alkohol za volantem

  20.9.2018

  Pelhřimovští policisté odhalili ve středu 19. září řidiče, který za volant vozidla usedl pod vlivem alkoholu. Sedmdesátiletého řidiče, který jel osobním automobilem Suzuki, zastavila policejní hlídka na ulici Požárnická v Pelhřimově.

 • Kamenice nad Lipou - Alkohol za volantem

  20.9.2018

  Policisté z obvodního oddělení v Kamenici nad Lipou zastavili ve středu 19. září kolem půl čtvrté odpoledne na ulici Na Rybníčku vozidlo Volkswagen Transporter. Řidičem vozidla byl padesátiletý muž z Pelhřimovska. V rámci silniční kontroly u něj policisté provedli dechovou zkoušku.

 • Žirovnice - Opilec slovně napadal

  19.9.2018

  Policisté z policejní stanice v Počátkách zajistili opilého muže, který slovně napadal ostatní návštěvníky podniku. Muž v podniku na Havlíčkově náměstí v Žirovnici vulgárně nadával ostatním hostům a obsluhujícím pracovníkům.

 • Tragická nehoda na D1 83. km

  19.9.2018

  Dnes ráno krátce po sedmé hodině na integrovaném operačním středisku přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na 83. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno. Došlo zde ke střetu osobního a nákladního vozidla.

 • Humpolec - Vloupání do zahradního domku

  18.9.2018

  Policisté z obvodního oddělení v Humpolci pátrají po dosud neznámém pachateli, který se vloupal do zahradního domku s nářadím. K činu došlo v době od středy 12. září do odpoledních hodin neděle 16. září v Humpolci v zahrádkářské kolonii zvané Na klínku.

 • Humpolec: Rozkoš - Krádež vozidla

  18.9.2018

  Humpolečtí policisté prověřují případ krádeže osobního automobilu, ke kterému došlo v obci Rozkoš. Dosud neznámý pachatel vozidlo Škoda Octavia Combi hnědé barvy odcizil z volně přístupného pozemku u domu v době od jedenácté hodiny večer neděle 16. září do deváté hodiny ráno následujícího dne.

 • Pelhřimov: Krádež v Solní - pachatel dopaden

  18.9.2018

  Muž je podezřelý z toho, že v podniku odcizil pánskou tašku s finanční hotovostí a platební kartou. Z místa utekl. Když však zjistil, že majitel tašky ho pronásleduje a běží za ním, odhodil i své věci a podařilo se mu zmizet.

 • Humpolec - Řidič nadýchal přes 2 promile

  18.9.2018

  Humpolečtí policisté v sobotu 15. září kontrolovali vozidlo, jehož řidič za volant usedl pod vlivem alkoholu. Osobní automobil Ford Fiesta, jehož řidičem byl jednadvacetiletý muž, zastavila policejní hlídka kolem třetí hodiny ráno na ulici V Brance v Humpolci.

 • Hořice - Střet dvou vozidel

  16.9.2018

  V pátek 14. září jel třiašedesátiletý řidič vozidla Volvo po čtvrté hodině odpoledne po silnici ve směru od obce Hořice. Do křižovatky vjel v době, kdy po hlavní silnici ve směru od Dolních Královic jel automobil Škoda Octavia a došlo ke střetu.

 • Č. Budějovice - Jihlava: Pátrání po chlapci

  15.9.2018

  Kriminalisté pátrají po pohřešovaném nezletilém svěřenci DDÚ Homole v České Budějovice. Utekl dnes 15. září 2018 z nemocnice v Českých Budějovicích ve 13:40. Jméno Petr Karala (13 let).

 • Pelhřimov - Dívka přistižena při krádeži

  14.9.2018

  Sedmnáctiletá dívka je podezřelá z krádeže peněženky, kterou měla její majitelka v kabelce zavěšené na rameni. Toho si všiml muž, dívku zastavil a přivolal policii. K činu došlo na ulici Poděbradova v Pelhřimově.

 • Košetice - Krádež šperků a peněz

  13.9.2018

  Pacovští policisté prověřují případ vloupání do rodinného domu, ke kterému došlo v obci Košetice. Dosud neznámý pachatel zde ve středu 12. září mezi půl jednou a druhou hodinou odpoledne vnikl na pozemek domu a následně i do jeho vnitřních prostorů, které prohledal.

 • Humpolec - Pohřešovaná dívka

  13.9.2018

  Kriminalisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované dívce. Třináctiletá dívka odešla ve středu 12. září kolem sedmé hodiny ráno z místa svého bydliště v Humpolci do školy, kam nedorazila.

 • Onšov - Krádež dřeva

  12.9.2018

  Pacovští policisté prověřují případ krádeže dřeva, ke kterému došlo v katastrálním území obce Onšov. K činu došlo v době od pondělí 27. srpna do úterý 11. září v místě zvaném Onšovská Hůra. Dosud neznámý pachatel zde odcizil třiačtyřicet kubíků smrkové kulatiny.

 • Dopravní nehody

  11.9.2018

  Na web vloženo okno s dopravním servisem v České republice.

 • Výjezdy hasičů

  11.9.2018

  Na web vloženo okno s výjezdy hasičů v Kraji Vysočina.

 • Pelhřimov - Řidička pod vlivem

  11.9.2018

  Pelhřimovští dopravní policisté 10. září kontrolovali vozidlo, jehož řidička byla pod vlivem alkoholu. Osobní automobil Peugeot zastavila policejní hlídka kolem půl deváté večer na ulici Nádražní v Pelhřimově.

 • Kamenice nad Lipou - Zákaz řízení

  10.9.2018

  Policisté v Kamenici nad Lipou vykonávali ve čtvrtek 6. září v odpoledních hodinách dohled na bezpečnost a plynulost silničního provozu na území města Kamenice nad Lipou.

 • Pelhřimovsko - Dvě nehody u Hodějovic

  10.9.2018

  Dodatečně informace a fotografie k nehodám z minulého týdne: V úterý 4. září 2018 odpoledne byli pelhřimovští profesionální hasiči vysláni k dopravní nehodě osobního vozidla na komunikaci spojující Hodějovice a Červenou Řečici na Pelhřimovsku.

 • Hořepník - Řidič pod vlivem

  10.9.2018

  Pacovští policisté zastavili v sobotu 8. září kolem desáté hodiny dopoledne na náměstí Prof. Bechyně v Hořepníku nákladní automobil Fiat. Řidičem vozidla byl šestačtyřicetiletý muž z Plzeňska.

 • Pelhřimov - Napadení ženy

  10.9.2018

  Policisté přijali v neděli 9. září krátce před pátou hodinou ráno na linku tísňového volání oznámení o napadení ženy mužem na ulici Řemenovská v Pelhřimově.

 • Pelhřimov - Poškodil zrcátko vozidla

  8.9.2018

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve středu 5. září krátce před půl desátou večer na linku tísňového volání oznámení o muži, který na ulici Tylova v Pelhřimově poškozoval zaparkované vozidlo.

 • Jihlava - Dvě nehody na Pelhřimov

  8.9.2018

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali ve čtvrtek 6. září krátce před půl pátou odpoledne oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici II/602 v katastru Jihlavy v místě nájezdu na obchvat na silnici I/38.

 • Humpolec - Krádež nářadí

  31.8.2018

  Ve čtvrtek 30. srpna vyjížděli policisté do ulice U Sokolovny v Humpolci, kde došlo k vloupání do zde zaparkovaného automobilu Fiat Ducato.

 • Pelhřimov - Vloupání v ulici Lipských

  30.8.2018

  Policisté z Pelhřimova prověřují případ vloupání do rodinného domu, ke kterému došlo v Pelhřimově v ulici Lipských.

 • Podvodné jednání na internetu

  29.8.2018

  Pelhřimovští policisté pátrají po neznámém pachateli, který se dopustil podvodu tím, že prostřednictvím internetu nabízel zboží, za které si nechal zaplatit a poté jej kupujícímu neodeslal. K celé události došlo na jednom z webových portálů.

 • Havlíčkobrodsko - Pátrání po motocyklu

  28.8.2018

  Kriminalisté se obracejí se žádostí o pomoc na případné svědky, kteří se v sobotu 25. srpna v odpoledních hodinách koupali v zatopeném lomu u obce Borek nebo se pohybovali v okolí a mohli si všimnout pohybu podezřelých osob nebo jiných podezřelých okolností, které by kriminalistům mohly pomoci při pátrání po pachateli, který motocykl odcizil.

 • Pelhřimov - Vloupání do automatu

  28.8.2018

  Během uplynulého víkendu došlo k vloupání do automatu na kávu, který byl umístěný ve volně přístupné hale autobusového nádraží v Pelhřimově.

 • Pelhřimov - Budil veřejné pohoršení

  24.8.2018

  Pelhřimovští policisté přijali ve čtvrtek 23. srpna okolo půl druhé ráno oznámení o tom, že v jednom z pelhřimovských barů v ulici Pod Náspem leží silně opilý muž, který nebyl schopen vstát.

 • Dobronín - Polná - Tragická dopravní nehoda

  24.8.2018

  Krátce před dvaadvacátou hodinou jednadvacetiletý řidič projížděl s vozidlem tovární značky Seat Ibiza ve směru jízdy od Polné k obci Dobronín. Nepřizpůsobil rychlost jízdy vozidla a po projetí levotočivou zatáčkou dostal s vozidlem již na přímém úseku smyk.

 • Humpolec - Jízda pod vlivem alkoholu

  23.8.2018

  Devětačtyřicetiletý muž řídil osobní automobil Ford Galaxy a na ulici Pražská v Humpolci byl při běžné silniční kontrole zastaven policisty z obvodního oddělení Humpolec.

 • Červená Řečice - Řídil pod vlivem alkoholu

  23.8.2018

  V úterý 21. srpna okolo půl desáté dopoledne prováděli policisté z obvodního oddělení Pelhřimov běžnou silniční kontrolu v obci Červená Řečice, při které zastavili nákladní automobil Praga, v provedení cisterna, který řídil čtyřicetiletý muž.

 • Větrný Jeníkov - Bez řidičáku havaroval

  22.8.2018

  Mladík neměl řidičák, nerespektoval zákazovou značku a na opravované silnici havaroval. Dále došlo při nehodě ke zranění všech tří spolujedoucích. Odhadnuta škoda na osobním vozidle přesahuje částku 150 000 korun.

 • Komorovice - Nedání přednosti - nehoda

  21.8.2018

  V pondělí 20. srpna řidič nákladního automobilu Renault, při odbočování vlevo na obec Komorovice, nedal přednost v jízdě protijedoucímu osobnímu vozidlu Suzuki a došlo k čelnímu střetu obou vozidel v prostotu křižovatky.

 • Bič proti stáčením tachometrů

  21.8.2018

  Senátem schválená vládní novela zákona o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích zavádí od 1. října 2018 až půlmilionovou pokutu za stáčení tachometru. Tachometr je možné nově zkontrolovat na www.kontrolatachometru.cz bez čísla protokolu poslední technické prohlídky.

 • Jihlava - Cizinec ukradl v obchodním centru šperky

  21.8.2018

  Kriminalisté z odboru obecné kriminality územního odboru Jihlava zahájili trestní stíhání jednatřicetiletého cizího státního příslušníka, který v obchodním centru na ulici Hradební v Jihlavě odcizil šperky v hodnotě přesahující částku 360 000 korun.

 • Jihlava víkendové zprávy - 19. srpna 2018

  21.8.2018

  3 víkendové zprávy - 19. srpna 2018. Řidič řídil vozidlo a byl pod vlivem alkoholu. Cyklistka se při pádu na kole lehce zranila. Opilý řidič skončil na záchytce.

« Novější | Starší »

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum