AKTUÁLNĚ:

Stínící technik Vojťas:

Policie TV

TOPlistDomů

Krimi zpravodaj pro Pelhřimov a široké okolí. Tiskové zprávy a informace Policie České republiky. Územní odbor Pelhřimov. Obvodní oddělení Humpolec, Kamenice nad Lipou, Pacov, Pelhřimov a Počátky.

Články jsou rozdělené do rubrik:

Novinky:

 • Neoprávněné užívání motorového vozidla

  20.8.2018

  Policisté z obvodního oddělení Kamenice nad Lipou prováděli v sobotu 18. srpna po desáté hodině večer běžnou silniční kontrolu, při které u městské části Gabrielka zastavili osobní automobil Peugeot, který řídil osmnáctiletý muž.

 • Jiřice - Sprejerství

  17.8.2018

  Humpolečtí policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který v době od středy 1. srpna do úterý 14. srpna posprejoval betonové oplocení. K činu došlo v katastrálním území obce Jiřice v místní části Trucbaba.

 • Křelovice - Další vloupání do chat

  17.8.2018

  Policisté z obvodního oddělení v Pelhřimově prověřují dva případy vloupání do rekreačního objektu. K oběma případům došlo v katastrálním území obce Křelovice u Pelhřimova. Dosud neznámý pachatel za užití násilí vnikl do dvou rekreačních chat

 • Dálnice D1 - tragická nehoda

  17.8.2018

  Dnes ráno  patnáct minut před desátou hodinou jsme přijali na lince 158 oznámení o dopravní nehodě jednoho osobního vozidla. Nehoda se stala na 110. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno. Havarované vozidlo Škoda Octavia skončilo mimo komunikaci.

 • Nález munice na okraji Jihlavy

  17.8.2018

  Ve čtvrtek 16. srpna přijali policisté na integrovaném operačním středisku Krajského ředitelství policie kraje Vysočina oznámení, že na ulici Žižkova v Jihlavě probíhají výkopové práce a při jejich provádění byl v místě nalezen podezřelý předmět připomínající munici.

 • Božejov - Krádež nafty

  16.8.2018

  Policisté z obvodního oddělení v Pelhřimově pátrají po dosud neznámém pachateli, který odcizil naftu z nákladního automobilu. K případu došlo v době od šesté hodiny večer úterý 14. srpna do páté hodiny ráno následujícího dne v obci Božejov.

 • Pelhřimov - Alkohol za volantem

  16.8.2018

  Pelhřimovští policisté ve středu 15. srpna kolem půl druhé ráno zastavili na silnici II. třídy na ulici Pražská v Pelhřimově osobní automobil Škoda.

 • Pacov - Řidička pod vlivem drog

  15.8.2018

  Pacovští policisté zastavili v úterý 14. srpna krátce po jedenácté hodině dopoledne osobní automobil, jehož řidička byla pod vlivem drog. Jednatřicetiletá žena jela vozidlem Volkswagen v Pacově, přičemž ji na ulici Myslíkova zastavila policejní hlídka.

 • Záchranáři - lepší průjezd v kolonách

  15.8.2018

  Řidiči při dojíždění do kolon musejí od října vytvářet záchranářskou uličku mezi levým a přiléhajícím jízdním pruhem. Změnu dnes schválil Senát v novele zákona o provozu na pozemních komunikacích. Ulička se tak bude tvořit stejně jako v okolních evropských zemích.

 • Jihlava - silně opilý řidič

  15.8.2018

  Dnes časně ráno před třetí hodinou vyjížděli policisté dopravního inspektorátu k dopravní nehodě, která se stala na ulici Okružní v Jihlavě. Třiatřicetiletý řidič jel s osobním automobilem VW Passat ve směru jízdy od ulice Brněnská k ulici Havlíčkova.

 • Pelhřimov - opilý muž slovně napadal známou

  14.8.2018

  Policisté integrovaného operačního střediska přijali v pondělí 13. srpna kolem osmé hodiny večer na linku tísňového volání oznámení o muži, který v jednom z bytů na ulici Nádražní v Pelhřimově slovně napadal svoji známou. Operační důstojník na místo ihned vyslal policejní hlídku.

 • Pelhřimov - krádež skútru

  14.8.2018

  Neznámý pachatel v ulici Příkopy v Pelhřimově odcizil skútr. K činu došlo v pátek 10. srpna mezi pátou a půl šestou večer. Pachatel zde odcizil zaparkovaný skútr Yuki červené barvy, přičemž majiteli způsobil škodu kolem dvaceti tisíc korun.

 • Bořetice - bez řidičáku a pod vlivem

  13.8.2018

  Pacovští policisté kontrolovali v sobotu 11. srpna u obce Bořetice osobní automobil. V rámci silniční kontroly provedli policisté u muže dechovou zkoušku. Naměřená hodnota činila 1,33 promile alkoholu.

 • Kriminalisté hledají svědky tragické nehody

  13.8.2018

  Pelhřimovští kriminalisté se obracejí na motoristickou veřejnost se žádostí o pomoc. Hledají svědky tragické dopravní nehody, při které před týdnem zemřel na 87. kilometru dálnice D1 stavební dělník.

 • Pacov - 0,65 promile za volantem

  10.8.2018

  Pacovští policisté ve čtvrtek 9. srpna kolem osmé hodiny večer na ulici Antonína Sovy v Pacově osobní automobil BMW. U řidiče provedli policisté dechovou zkoušku, která byla pozitivní.

 • Lukavec - řidič pod vlivem

  9.8.2018

  Pacovští policisté kontrolovali ve středu 8. srpna kolem šesté hodiny ráno na silnici II. třídy v katastrálním území obce Lukavec osobní automobil Citroën, jehož řidičem byl čtyřicetiletý muž.

 • Humpolec - krádež jízdního kola

  9.8.2018

  Ke krádeži jízdního kola došlo ve středu 8. srpna mezi půl osmou a osmou hodinou večer na ulici Na Rybníčku v Humpolci. Neznámý pachatel vnikl do vnitřních prostorů panelového domu, kde z kočárkárny odcizil horské jízdní kolo CTM, červeno černé barvy, čímž majiteli způsobil škodu kolem deseti tisíc korun.

 • Pacov - opilý řidič havaroval

  9.8.2018

  V úterý 7. srpna řidič osobního vozu jel po ulici Žižkova směrem do centra, kdy odbočoval vpravo na parkoviště u obchodního domu. Při odbočování se nevěnoval řízení vozidla a narazil do zaparkovaného Fordu Focus.

 • Želiv - vloupání do chaty

  8.8.2018

  Humpolečtí policisté prověřují případ vloupání do rekreačního objektu. K činu došlo v době od 22. července do pátku 3. srpna v obci Želiv.

 • Pacov - řidič motocyklu pod vlivem

  8.8.2018

  Pacovští policisté v úterý 7. srpna odhalili řidiče malého motocyklu, který byl pod vlivem alkoholu. Řidiče na motocyklu Babeta zastavila policejní hlídka na ulici Nádražní v Pacově kolem jedenácté hodiny večer.

 • Pražská ulice Humpolec - alkohol za volantem

  7.8.2018

  Humpolečtí policisté v pátek 3. srpna kolem půl jedenácté večer kontrolovali osobní automobil, jehož řidič byl pod vlivem alkoholu. Osobní automobil Ford Galaxy zastavila policejní hlídka na ulici Pražská. Řidičem vozidla byl devětačtyřicetiletý muž z Pelhřimovska.

 • Jihlava - krádež dalekohledu

  7.8.2018

  Jihlavští policisté pátrají po dosud neznámém pachateli, který v jedné z prodejen na Masarykově náměstí v Jihlavě odcizil vystavené zboží.

 • Pelhřimov - krádež v zahrádkářské kolonii

  7.8.2018

  Pelhřimovští policisté prověřují případ krádeže zahradního nábytku a nářadí. K činu došlo v době od půl desáté večer neděle 5. srpna do osmé hodiny ráno následujícího dne v ulici Pod Hájkem v Pelhřimově.

 • Pelhřimovsko - fiktivní pracovní nabídky

  7.8.2018

  Pelhřimovští kriminalisté ukončili náročné prověřování případu rozsáhlých podvodů, jehož výsledkem je zahájení trestního stíhání dvaatřicetiletého muže. Ten má na svém kontě stovky případů trestného činu podvodu. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku kolem jednoho a půl milionu korun.

 • Humpolec - alkohol za volantem

  7.8.2018

  Řidiče pod vlivem alkoholu odhalili v pátek 3. srpna humpolečtí policisté. Třiašedesátiletého řidiče v osobním automobilu Renault kontrolovali policisté na ulici Soukenická. Policisté provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Muž nadýchal 1,16 promile alkoholu.

 • Pacov - řidič pod vlivem drog

  7.8.2018

  Pacovští policisté kontrolovali v neděli 5. srpna kolem čtvrté hodiny odpoledne osobní automobil, jehož řidič byl pod vlivem drog. Vozidlo Škoda Fabia zastavili policisté na ulici A. Sovy v Pacově. Třicetiletý řidič se na výzvu policistů podrobil testu na zjištění ovlivnění omamnými a psychotropními látkami.

 • Kejžlice - Čejov - nehoda

  7.8.2018

  Dnes ráno v 7.15 hodin došlo k dopravní nehodě mezi obcemi Kejžlice a Čejov na Pelhřimovsku. Střet nákladního a osobního vozidla byl fatální – v osobním vozidle zůstal zaklíněný řidič, který následkům zranění podlehl.

 • 3.8.2018

  Policisté, ze stanice v Počátkách, zastavili ve čtvrtek 2. srpna v katastrálním území obce Častrov osobní vůz Škoda Fabia. Jedenadvacetiletý řidič měl zákaz řízení a dále policisté zjistili, že vozidlo, které muž k jízdě užil, nemá platnou technickou kontrolu.

 • Zlátenka - tragická dopravní nehoda

  2.8.2018

  Dnes krátce po jedné hodině odpoledne, došlo k tragické dopravní nehodě u obce Zlátenka na Pelhřimovsku.

 • Jiřice - vloupání do chaty

  2.8.2018

  Humpolečtí policisté pátrají po neznámém pachateli, který se vloupal do rekreačního objektu. K činu došlo v době od třetí hodiny odpoledne pondělí 30. července do deváté hodiny večerní středy 1. srpna v katastrálním území obce Jiřice. Pachatel odcizil rádio a reproduktory, LED televizi Samsung a LED lampu. Dále poškodil venkovní bazén.

 • Červená Řečice - alkohol za volantem

  1.8.2018

  V úterý 31. července krátce po třetí hodině odpoledne zastavili pelhřimovští policisté osobní automobil, jehož třicetiletý řidič byl pod vlivem alkoholu. Vozidlo Lamborghini zastavila policejní hlídka v katastrálním území obce Červená Řečice.

 • Lukavec - řídil přes zákaz

  30.7.2018

  Pelhřimovští dopravní policisté kontrolovali v neděli 29. července kolem deváté hodiny ráno na silnici III. třídy v katastrálním území obce Lukavec osobní automobil Alfa Romeo. Řidičem vozidla byl padesátiletý muž z Havlíčkobrodska.

 • Pacovsko - krádež slámy

  29.7.2018

  Zatím nezjištěný pachatel v přesně nezjištěné době od pátku do soboty odcizil z pole v katastru obce Velká Rovná deset volně ložených kulatých balíků ječné slámy.

 • Ze zahrady zmizelo jízdní kolo

  27.7.2018

  Zřejmě v noci ze středy na čtvrtek, na ulici Znojemská v Jihlavě dosud neznámý pachatel odcizil ze zahrady oploceného rodinného domu volně zaparkované a jiným způsobem nezajištěné trekingové jízdní kolo.

 • Pelhřimov - veřejné pohoršení

  27.7.2018

  Pelhřimovští policisté ve čtvrtek 26. července kolem čtvrt na tři odpoledne dostali oznámení o podnapilém muži, který leží na chodníku v ulici Průběžná v Pelhřimově v blízkosti obchodního domu.

 • Chodce srazilo nákladní vozidlo

  26.7.2018

  Ve středu 25. července kolem půl šesté hodiny odpolední v ulici Okružní v Humpolci srazil nákladní automobil Man na přechodu chodce. Dopravní nehoda si vyžádala těžké zranění chodce.

 • Želiv - pes pokousal chodce

  25.7.2018

  Pelhřimovští policisté přijali v úterý 24. července kolem osmé hodiny ranní oznámení cestou operačního důstojníka, že u přehrady Trnávka v katastrálním území obce Želiv došlo k napadení běžícího chodce psem.

 • Řidič motocyklu dostal smyk a havaroval

  25.7.2018

  Dopravní nehoda se stala v úterý 24. července krátce před půl pátou odpoledne na silnici II/602 v blízkosti čerpací stanice na okraji Jihlavy. Šestačtyřicetiletý řidič motocyklu tovární značky BMW jel po silnici ve směru jízdy od Jihlavy na Pelhřimov.

 • Křelovice - vloupání do chaty

  24.7.2018

  Pelhřimovští policisté dostali v pondělí 23. července zprávu od operačního důstojníka, že neznámý pachatel přinejmenším v době od 1. června do 23. července v katastrálním území obce Křelovice nezjištěným předmětem vypáčil vstupní dveře do objektu.

 • Jihlava - řidič nedal přednost

  24.7.2018

  Dopravní nehoda se stala včera na křižovatce silnic I/38 a II/602 na výjezdu z Jihlavy. Řidič, který jel s vozidlem Kia Carens po silnici I/38 ve směru jízdy od tunelu, nedal přednost v jízdě motocyklu Suzuki. Ten projížděl po silnici II/602 ve směru jízdy od Jihlavy směrem na Pelhřimov.

« Novější | Starší »

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum