AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistBRNO-BYSTRC: Střelba v Odbojářské ulici

7. října 2020

BRNO-BYSTRC: Střelba v Odbojářské ulici

Bláhovým činem, nad kterým zůstává rozum stát, se od včerejška intenzivně zabývají brněnští policisté. Krátce po 16. hodině se totiž poblíž Odbojářské ulice ozvala nečekaná střelba, která tak zcela oprávněně vyděsila rovnou několik lidí. Přestože strážci zákona nenadálou situaci nepodcenili, na místo vyslali všechny dostupné policejní hlídky a dokonce aktivovali i zásahovou jednotku, dokázal jim dosud neznámý pošetilec bleskově zmizet.

Ilustrační foto, Mapy Google

V podobně vyhrocených situacích je pro kohokoliv téměř nereálné rozeznat pravou zbraň od plynové, proto se bystrčtí policisté obrací s prosbou o pomoc na veřejnost. Žádají případné svědky, kteří incident viděli nebo ty, kteří místem projížděli automobilem a mají palubní kameru, aby se neprodleně obrátili na tísňovou linku 158.

Připomínáme, že pro všechny střelné zbraně (i pro vzduchové a plynové) platí jasně daná pravidla. Tyto zbraně je zakázáno nosit viditelně, a už vůbec se s nimi nesmí na veřejnosti střílet. 

Hledaný muž světlé pleti je ve věku kolem 25 až 28 let, vysoký kolem 180 cm a měl sportovní postavu. Oblečený byl bílého trička s křiklavým motivem, světle modrých džínových kalhot a na hlavě měl nasazenou kšiltovku.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje, ilustrační foto Mapy Google.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum