AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Krimi TV

TOPlistBRNO: V Brně se musí šoféři obrnit trpělivostí

5. října 2020

BRNO: V Brně se musí šoféři obrnit trpělivostí

V rámci rekonstrukcí semaforů budou muset policisté na klíčových křižovatkách řídit dopravu.

Doslova očistcem si během října projdou někteří šoféři v Brně. V rámci efektivního fungování dopravy totiž dojde k další fázi rekonstrukcí světelných signalizačních zařízení. V souvislosti s tím se řidiči mohou na daných křižovatkách setkat s dopravními omezeními a vypnutými semafory. V těchto případech tak na scénu nastupují dopravní policisté vybaveni píšťalkou a regulkou, což je pro leckteré šoféry zásadní problém. Důležité je pak mít na paměti alespoň to jedno. Pokud totiž máte náhlý výpadek klíčových znalostí řízení křižovatky policistou, nezmatkujte a s vozidlem raději do křižovatky nevjíždějte. Policista pak vám sám dá dostatečně najevo, kdy a kam můžete pokračovat v jízdě.

Foto Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje

A právě od pondělních ranních hodin se tak s dopravními policisty můžete až do pátku potkat na křižovatce ulic Merhautova a Provazníkova. V následném týdnu se rekonstrukce semaforů přesune do centra nedaleko brněnského hlavního nádraží. Na řadě totiž bude křižovatka ulic Úzká a Uhelná. Zde jsou práce taktéž naplánované na celý týden (12.10. - 16.10.). V rámci rekonstrukcí se pak s policisty v křižovatkách můžete do konce října potkat už jen dvakrát. Bude se jednat o křižovatku ulic Gajdošova a Táborská (20.10.). Po ní pak bude následovat křižovatka ulic Provazníkova a Jugoslávská (26.10 - 28.10.). Řidiči tak budou mít poměrně dostatek času na to, aby si oprášili své pozapomenuté vědomosti.

Zdroj: Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje.

BRNO: V Brně se musí šoféři obrnit trpělivostí

BRNO: V Brně se musí šoféři obrnit trpělivostí. V rámci rekonstrukcí semaforů budou muset policisté na klíčových křižovatkách řídit dopravu.


 
 
 
 
 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum