AKTUÁLNĚ:

Místo pro vaši reklamu

Policie TV

TOPlistHAVLÍČKOBRODSKO: Nehoda na I/19

18. února 2021

V noci na včerejšek  a také včera ráno se řidiči v našem kraji potýkali s problémy ve sjízdnosti některých silnic, které pokryla vlivem počasí – pršelo a teploty byly pod nulou – ledovka.

Největší problémy byly v noci a časně ráno na Žďársku a v části Třebíčska, ale během rána se situace zhoršila v celém Kraji Vysočina.

HAVLÍČKOBRODSKO: Nehoda na I/19

Některé silnice byly z důvodu dopravních nehod nebo blokujících vozidel zcela neprůjezdné. Včera ráno před půl osmou jsme přijali oznámení o problémech na silnici I/19 mezi Havlíčkovým Brodem a Žďárem nad Sázavou v katastru obce Pohled na Havlíčkobrodsku. Po střetu se dvěma osobními vozidly zde zůstal vzpříčený přes oba jízdní pruhy kamion s rumunskou registrační značkou. Tato nehoda se obešla bez zranění, ale silnice byla zcela uzavřena. Doporučená objízdná trasa vzhledem k počasí byla pro nákladní vozidla stanovena po silnicích I/34 a I/37 přes Žďírec nad Doubravou. Na odklonu nákladní dopravy a regulaci provozu se na místě podílely policejní hlídky. Kolem půl desáté dopoledne se silnici podařilo zprůjezdnit.

HAVLÍČKOBRODSKO: Nehoda na I/19

V průběhu dopoledne (do 13.00 hodin) jsme řešili v kraji 22 dopravních nehod, při kterých se jedna osoba lehce zranila. Policisté přijali dopoledne 14 dalších oznámení od řidičů, kteří si stěžovali na obtížně sjízdné nebo nesjízdné silnice.

Ráno byly problémy s ledovkou na obchvatu Nového Veselí, mezi obcemi Pavlov a Otín na Jihlavsku, ve Žďírci nad Doubravou, v Kojetíně na Havlíčkobrodsku, ve Velkém Meziříčí. Ve Slavěticích na Třebíčsku narazil kolem půl osmé ráno v řidič s osobním vozidlem do plotu – nehoda bez zranění.

Na silnici u obce Kaliště směrem k Javořici se v 9.16 hodin převrátilo na bok nákladní vozidlo – klaďák s nákladem dřeva – bez zranění.

Zdroj: Krajské ředitelství policie kraje Vysočina.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | registrace | Facebook | mapa stránek | diskuzní fórum